Drużyny społeczności FIFA Ultimate Team już dostępne
Gry
785V
Zgodnie z zapowiedziami ekipy EA Sports, udostępniono właśnie trzy składy Drużyny Społecznościowej w ramach Zespołu Sezonu FIFA Ultimate Team. Kogo wybrali gracze?
Z głosów oddanych na oficjalnym forum gry ułożono trzy jedenastki - Brązową, Srebrną i Złotą. Mamy tutaj wielu mniej znanych piłkarzy, w tym chociażby Michała Pazdana czy dwóch piłkarzy Jagiellonii Białystok - Ivana Runje i Piotra Tomasika.
Społecznościowa TOTS - Złoto
Podstawowa 11
- GK: Oliver Baumann - TSG 1899 Hoffenheim
- RB: Carvajal - Real Madryt
- CB: Jan Vertonghen - Tottenham Hotspur
- CB: Federico Fazio - Roma
- CDM: Danilo Pereira - FC Porto
- CM: Jonathan Viera - Las Palmas
- CDM: Morgan Sanson - Olympique Marsylia
- CM: Karim El Ahmadi - Feyenoord
- LM: Bruma - Galatasaray SK
- RM: Gelson Martins - Sporting CP
- ST: Sebastian Driussi - River Plate
Ławka rezerwowych
- GK: Martin Campana - Independiente
- CB: Pontus Jansson - Leeds United
- CB: Mathias Jorgensen - FC Kopenhaga
- CDM: Denis Glushakov - Spartak Moskwa
- CM: Ruud Vormer - Club Brugge
- ST: Giampaolo Pazzini - Hellas Verona
- RM: Yoric Ravet - BSC Young Boys
Rezerwy
- CB: Marcelo - Besiktas IK
- CB: Michał Pozdan - Legia Warszawa
- CM: Lucas Torreira - Sampdoria
- ST: Roger - Levante UD
- RM: Matt Ritchie - Newcastle United
Społecznościowa TOTS - Srebro
Podstawowa 11
- GK: Jesper Hensen - Lyngby BK
- LB: Theo Hernandez - Deportivo Alaves
- CB: Jan-Arie van der Heijden - Feyenoord
- CB: Viktor Vasin - CSKA Moskwa
- RB: Emil Salomonsson - IFK Goteborg
- LM: Marc Schnatterer - 1. FC Heidenheim 1846
- CAM: Graham Carey - Plymouth Argyle
- CDM: Soualiho Meite - SV Zulte-Waregem
- RM: Denis Bouanga - Tours Football Club
- ST: Francesco Caputo - Virtus Entella
- ST: Chris Wood - Leeds United
Ławka rezerwowych
- GK: Danny Vukovic - Sydney FC
- LB: Piotr Tomasik - Jagiellonia Białystok
- CB: Lonrezo Gordinho - Kaizer Chiefs
- CB: Osama Hawsawi - Al Hilal
- RM: Andrea Conti - Atalanta
- RM: Deniz Turuc - Keyserispor
- LM: Jonny Hayes - Aberdeen
Rezerwy
- CM: Kengo Nakamura - Kawasaki Frontale
- CM: John Fleck - Sheffield Unitedd
- CAM: Ghayas Zahid - Valerenga Fotball
- ST: Angel - Real Zaragoza
- ST: Alfredo Morelos - HJK Helsinki
Społecznościowa TOTS - Brąz
Podstawowa 11
- GK: Julian Pollersbeck - 1. FC Kaiserslautern
- RB: Rhyan Grant - Sydney FC
- CB: Christian Burgess - Portsmouth
- CB: Liam Lindsay - Patrick Thistle FC
- RW: Ezgjan Alioski - FC Lugano
- LM: Henry Onyekuru - KAS Eupen
- CM: Frederik Haugen - SK Brann
- CDM: Christian Norgaard - Brondby IF
- CDM: Pablo Guinazu - Talleres de Cordoba
- ST: Sean Maguire - Cork City
- ST: Adama Niane - ESTAC Troyes
Ławka rezerwowych
- GK: Chris Maxell - Preston North End
- CB: Ivan Runje - Jagiellonia Białystok
- CB: Sauli Vaisanen - AIK
- CB: Jack O'Connell - Sheffield United
- RWB: An Hyeon Beom - Jeju United FC
- CM: Lukas Lerager - SV Zulte-Waregem
- RW: Chadrac Akolo - FC Sion
Rezerwy
- RM: David Wheeler - Exeter City
- ST: John Akinde - Barnet
- ST: Rafael da Silva - Urawa Red Diamonds
- ST: Charlie Wyke - Bradford City
- ST: Amath Diedhiou - CD Tenerife