Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.05.2017 12:39
Paragon rozpocznie wydarzenie, które wprowadzi zmiany i nową postać
427V

Paragon rozpocznie wydarzenie, które wprowadzi zmiany i nową postać

Paragon już w przyszłym tygodniu rozpocznie wydarzenie 'Age of Intellect', które wprowadzi do gry trochę zmian. Wraz z rozpoczęciem eventu, pojawi się też nowa postać. Oprócz tego dostępny będzie bonus w postaci podwójnego doświadczenia.

Paragon w wydarzeniu 'Age of Intellect' dostanie odpowiednią łatkę, która wprowadzi zmiany w balansie postaci, doda nowe funkcje oraz kobiecą postać imieniem Phase. Jest to postać, która posługuje się głównie magią. Jeśli chodzi o zmiany dotyczące bohaterów, to prezentują się one następująco:

  • Kallari będzie mogła używać teraz potrójnego skoku
  • Steel nie będzie już rzucał swoją tarczą. Będzie też bardziej wytrzymały
  • Murdock dostanie nowe umiejętności - "Shots Fired!" i "Hot Pursuit!" co ma zwiększyć jego umiejętności strzeleckie
  • Shinbi doczeka się większej wytrzymałości
  • Greystone będzie bardziej wytrzymały, ale nie dzięki nowym uzbrojeniu a umiejętności która raz na 5 sekund będzie parować podstawowy atak
  • The Fey będzie zadawać większe obrażenia - na zasadzie im dłużej będziemy atakować w jeden cel, tym każdy atak będzie zadawać więcej obrażeń
  • Pojawi się też nowa skórka Novaborn Greystone, która pozwoli na używanie mocy światłości. Dostępna jest w sklepie.

Paragon w naszej bazie gier

Oprócz tego Paragon doczeka się zmian w systemie kart. Epic Games zaczęło od przemodelowania efektów niektórych kart, co ma wpłynąć na ich funkcjonalność i tym samym pokazać jaki kierunek na przyszłość chcą obrać twórcy.

Jeśli chodzi o wydarzenie 'Age of Intellect', pozwoli ono nam na zdobywanie podwójnego doświadczenia. Będziemy mogli odblokować też banner postaci Sluggo z napisem "So Sorry", ale najpierw musimy rozegrać 10 meczy z rodzaju PvP lub co-op. Event trwać będzie od 16 do 23 maja.

W Paragon pojawi się też nowość w postaci podarunków. Warunkiem do otrzymania ich jest zdobywanie gwiazd - wtedy będziemy mieć szansę na otrzymanie prezentów ze skarbca. Zawartość będzie zmieniać się co miesiąc, a nagrody będą wręczane co tydzień. Pojawi się też złoty klucz, który po zdobyciu da nam szansę na zgarnięcie jeszcze lepszych atrakcji.

Na koniec pozostaje nowa zakładka Community, dzięki której dowiemy się o nowych wydarzeniach. Oprócz tego grę czekają poprawki w temacie sztucznej inteligencji, udźwiękowienia, grafiki i interfejsu.

Paragon na oficjalnej zapowiedzi nowej bohaterki

 

Źródło: https://www.epicgames.com/paragon/en-US/releases/v40-0

Tagi: epic games Paragon PlayStation 4 wideo