Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.05.2017 09:35
Rainbow Six Siege doczeka się wielu poprawek kosztem opóźnienia dodatków
750V

Rainbow Six Siege doczeka się wielu poprawek kosztem opóźnienia dodatków

Rainbow Six Siege miało otrzymać drugi rok wsparcia. Początek drugiego sezonu zostaje jednak przesunięty, ale w zamian Ubisoft obiecuje mocno poprawić swoją grę.

Rainbow Six Siege w ciągu najbliższych trzech miesięcy doczeka się wielu poprawek. Będzie się to odbywało poprzez Operację Health, którą Ubisoft wprowadza w życie. Skąd taka decyzja? Według wpisu na oficjalnym blogu twórców, liczy się dla nich to, aby ich gra miała najwyższą jakość.

Rainbow Six Siege w naszej bazie gier

Rainbow Six Siege ma się więc doczekać wielu usprawnień. Będą to ulepszenia technologiczne, które wpłyną na szybkość serwerów i ogólnie jakość sieciowych rozgrywek. Zmian doczeka się też sposób w jaki wydawana będzie nowa zawartość dodatkowa. Twórcy planują też na bieżąco naprawiać błędy zgłaszane przez społeczność - po to, aby nie było problemów z wydajnością. Jak będą wprowadzane zmiany? Twórcy posłużyli się przykładem z jednoetapowym dobieraniem innych graczy. Nowa funkcja pojawi się najpierw na technicznym serwerze testowym (TTS), później na PC, a na koniec gdy już będzie gotowa, na PlayStation 4.

Jak to wpłynie na Rok 2? W związku z nową strategią, twórcy muszą zmienić postępowanie w przyszłości. Przede wszystkim oznacza to przesunięcie dodatków, które miały się teraz pojawić. Akcja pierwszego z nich miała toczyć się w Hong Kongu i ten dodatek pojawi się w sierpniu jako element Sezonu Trzeciego. Czwarty Sezon w listopadzie przyniesie nam operację w Korei Południowej. Polska jednostka specjalna GROM nie doczeka się dedykowanego dodatku, ale polscy operatorzy zostaną wprowadzeni na początku Sezonu Trzeciego i Czwartego. Jednocześnie twórcy zdecydowali się na zmniejszenie ilości nadchodzących map.

Rainbow Six Siege na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://rainbow6.ubisoft.com/siege/pl-PL/news/detail.aspx?c=tcm:160-289775-16&ct=tcm:160-76770-32

Tagi: PlayStation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal