Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.05.2017 18:35
One Piece: Unlimited World Red Deluxe zapowiedziane na PS4
281V

One Piece: Unlimited World Red Deluxe zapowiedziane na PS4

Namco Bandai ogłosiło, że nie tylko seria Naruto doczeka się odświeżenia na PlayStation 4. Firma szykuje też coś dla fanów Luffy'ego i wyda na nowsze sprzęty One Piece Unlimited World Red Deluxe.

One Piece Unlimited World Red Deluxe to dopakowana i odświeżona wersja gry, która pojawiła się wcześniej na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Wydawca Bandai Namco postanowił przenieść grę na PlayStation 4 wraz ze wszystkimi pakietami DLC.

Nasza recenzja One Piece: Unlimited World Red

Na łamach najnowszego numeru japońskiego magazynu Weekly Jump ujawniono powstawanie One Piece Unlimited World Red Deluxe w wersji na PS4. Tytuł w Japonii wyląduję 24 sierpnia. Posiadacze mogą liczyć na wszystkie wydane do tej pory rozszerzenia oraz kooperacyjny tryb wieloosobowy dla dwóch graczy na jednej konsoli. Warto tutaj nadmienić, że Namco zarejestrowało 21 marca znak towary w Europie o nazwie "Unlimited World". Może to sugerować, że gra pojawi się też na zachodzie.

One Piece Unlimited World Red Deluxe to gra akcji z elementami RPG w półotwartym środowisku. Gracze walczą z przeciwnikami w czasie rzeczywistym, wykonują zadania poboczne oraz biorą udział w dodatkowych aktywnościach. Wszystko to w popularnym na całym świecie uniwersum anime One Piece. Niżej znajduje się zwiastun oryginalnej gry z wersji na poprzednie generacje konsol.

One Piece Unlimited World Red - zwiastun

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/one-piece-unlimited-world-red-deluxe-edition-announced-ps4-switch

Tagi: Bandai Namco One Piece Unlimited World Red PlayStation 4 wideo