Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.05.2017 08:30
Pox Nora - darmową grę strategiczną dostaniemy jeszcze w maju
489V

Pox Nora - darmową grę strategiczną dostaniemy jeszcze w maju

Pox Nora ma pojawić się na PlayStation 4 pod koniec tego miesiąca. Wraz z dniem premiery, ma pojawić się ekskluzywna zawartość dla konsoli Sony oraz możliwość grania z posiadaczami PC i Mac.

Pox Nora to przeglądarkowa gra strategiczna z elementami RPG, w której kolekcjonujemy karty i kontrolujemy Championów. Naszym zadaniem jest zniszczenie świątyni wroga i zdobycie odpowiednich środków, które pomogą nam w rozwoju. W trakcie przygody kolekcjonować jednostki, których jest ponad 2 700. Dzielą się one na odpowiednie frakcje, które różnią się statystykami, a co za tym idzie wybór ma znacząco wpłynąć na rozgrywkę. Wszystkie jednostki i przedmioty funkcjonują jako karty, które po użyciu zamieniają się w odpowiednie figury.

W Pox Nora można grać samodzielnie w ramach kampanii dla jednego gracza, albo przeciwko innym graczom w ramach gry wieloosobowej. Gra ma mieć możliwość wspólnego grania z posiadaczami innych platform - jako posiadacze PS4, będziemy mogli zagrać z posiadaczami wersji na PC. Ponadto, ci którzy zaczęli już grać na PC, łatwo przeniosą postęp na PlayStation 4.

Pox Nora ma pojawić się 23 maja 2017 roku i opierać się na modelu Free to Play. Wraz z premierą gry na PlayStation 4 przewidziano prezenty - posiadacze PS+ otrzymają zestaw 8 bardzo silnych kart, a ci którzy subskrypcji nie posiadają otrzymają zestaw innych kart. Jednocześnie zaznaczamy, że gra nie będzie wymagała PS+, aby grać po Sieci oraz będzie miała platynowe trofeum.

Pox Nora na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/05/10/build-a-deck-of-runes-and-wage-war-in-pox-nora-coming-to-ps4-may-23/

Tagi: Desert Owl Games PlayStation 4 pox nora wideo