Daniel Stroński Daniel Stroński 10.05.2017 18:45
Red Dead Redemption 2? Far Cry 5? Do Sieci wyciekł ciekawy zrzut
1433V

Red Dead Redemption 2? Far Cry 5? Do Sieci wyciekł ciekawy zrzut

Red Dead Redemption 2 ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, ale deweloper nie pochwalił się jakimkolwiek materiałem z rozgrywki. W Internecie pojawił się zrzut ekranu z gry osadzonej na Dzikim Zachodzie

Red Dead Redemption 2 zostało zapowiedziane na tegoroczną jesień, ale jedyny przedstawiony dotychczas zwiastun nie pokazał samej rozgrywki. Nie dostaliśmy też żadnego zrzutu, lecz dzisiejszy wyciek może to zmienić... chyba że to fałszywka... albo chodzi o zupełnie inną grę. W końcu wczoraj dowiedzieliśmy się o kolejnej produkcji, która wybrała klimaty Dzikiego Zachodu i może to być seria Far Cry.

Far Cry 5 w klimatach Dzikiego Zachodu?

Tajemniczy zrzut pochodzi ze strony GTAForums.com, gdzie użytkownik David.E bez jakichkolwiek wyjaśnień wrzucił go, rozpoczynając nowy temat na forum. Nie wiadomo, skąd pochodzi grafika, lecz lepiej wstrzymać się z osądami. Brakuje tu przywiązania do szczegółów, jak chociażby brak cienia rzucanego przez postać stojącą na środku drogi, a krajobraz widoczny za kościołem jest w dość nietypowych dla Dzikiego Zachodu kolorach.

Wstrzymując się z sztucznym nakręcaniem hype'u, przypominamy oficjalny zwiastun RDR 2.

Red Dead Redemption 2 - zwiastun

 

Źródło: http://gtaforums.com/topic/887052-something-interesting

Tagi: far cry 5 red dead redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego Ubisoft