Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.05.2017 18:52
Wonder Boy: The Dragon’s Trap dostanie fizyczne wydanie za sprawą Limited Run Games
306V

Wonder Boy: The Dragon’s Trap dostanie fizyczne wydanie za sprawą Limited Run Games

Wonder Boy: The Dragon’s Trap doczeka się limitowanej edycji pudełkowej. Limited Run Games ponownie wyciąga rękę w stronę kolekcjonerów fizycznych kopii gier i przygotuje specjalne zestawy dla użytkowników PS4.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap to świetnie odnowiony klasyk sprzed lat. W naszej recenzji zebrał bardzo wysoką ocenę 8.5 i został uznany przez recenzenta za niemal doskonały remake. Teraz gra doczeka się pudełkowego wydania, więc jeśli jesteście kolekcjonerami, to ta wiadomość na pewno Was ucieszy.

Nasza recenzja Wonder Boy:The Dragon's Trap

Wonder Boy: The Dragon’s Trap to kolejna gra, która w ramach starań Limited Run Games trafi na płytę i do pudełek. Firma cyklicznie nawiązuje współpracę z niezależnymi twórcami i wydaje niewielkie nakłady fizyczne gier, które pierwotnie pojawiły się wyłącznie w cyfrowej dystrybucji. Inicjatywa cieszy się popularnością wśród kolekcjonerów i pojawia się w niej coraz więcej gier.

Fizyczna wersja  Wonder Boy: The Dragon’s Trap zadebiutuje w lecie i będzie dostępna w standardowej oraz kolekcjonerskiej wersji. Tytuł będziecie mogli kupić na oficjalnej stronie Limited Run Games.

Źródło: https://www.limitedrungames.com/

Tagi: DotEmu limited run games Lizardcube playtation 4 Wonder Boy: The Dragon's Trap