Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.05.2017 17:36
Street Fighter V. Poznajcie Eda - nową postać w grze
757V

Street Fighter V. Poznajcie Eda - nową postać w grze

Street Fighter V dostanie niedługo kolejną postać. Capcom właśnie opublikowało  pierwszy zwiastun prezentujący nowego zawodnika, który zasili grono wojowników.

Street Fighter V pozwoli wcielić się w Eda. Bohater pierwszy raz pojawił się na krótko w Street Fighter IV, a większą rolę odegrał w trybie fabularnym piątej odsłony serii. Teraz będziemy mogli po raz pierwszy stanąć nim na ringu.

Street Fighter V. Poznaliśmy tożsamość kolejnego zawodnika z drugiego sezonu gry

Ed to młody wojownik i wychowanego potężnego Balroga. Mężczyzna pełni rolę zapasowego ciała dla złowrogiego M.Bisona i podobnie jak on - potrafi posługiwać się śmiercionośną mocą Psycho. Jest to kolejny członek organizacji Shadaloo, którym będzie można walczyć. Pierwsze nagranie pozwala ocenić jego styl walki i sprawdzić, jak chłopak sprawuje się na arenie. Nie jest zaskoczeniem, że wojownik podczas walki łączy techniki Balroga i M.Bisona.

Zwiastun przedstawia na końcu dwa specjalne kostiumy dla tego bohatera.

Street Fighter V - Zwiastun ujawniający Eda

Poznaliśmy tym samym trzecią postać z drugiego sezonu Street Fighter V. W przyszłości otrzymamy jeszcze trzech nowych zawodników i nie będą to bohaterowie z poprzednich odsłon, bo Capcom skupia się na debiutantach - nie licząc postaci Akumy, którą rozpoczęto drugi sezon gry.

Źródło: YouTube (Street Fighter)

Tagi: Capcom PlayStation 4 Street Fighter V wideo