Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.05.2017 16:49
Space Hulk: Deathwing ze wszystkimi dodatkami trafi na PlayStation 4 pod koniec roku
563V

Space Hulk: Deathwing ze wszystkimi dodatkami trafi na PlayStation 4 pod koniec roku

Space Hulk: Deathwing to FPS osadzony w uniwersum Warhammer 40K. Na PlayStation 4 pojawi się pod koniec roku w wersji Enhanced Edition, która zbierze w sobie wszystkie dodatki jakie zawitały i zawitają do tego czasu w wersji na PC.

Space Hulk: Deathwing w wersji na PC już teraz dostaje za darmo nową zawartość i to właśnie ona ma znaleźć się w Enhanced Edition, która pod koniec tego roku trafi na PlayStation 4. Ostatnia aktualizacja skupiła się na zróżnicowaniu rozgrywki poprzez dodanie trybu Special Missions.

Space Hulk: Deathwing w naszej bazie gier

Special Missions jakie trafią do wieloosobowych rozgrywek w pierwszym rozdziale Space Hulk: Deathwing, polegają na wprowadzeniu losowych wydarzeń, które mają stanowić wyzwanie nawet dla najlepszych drużyn. W przyszłości wspomniany tryb znajdzie się również w pozostałych rozdziałach. Oprócz tego w kolejnych aktualizacjach pojawią się nowe klasy postaci, nowe umiejętności, bronie oraz przeciwnicy.

Na czym polega Space Hulk: Deathwing? To jedna z wielu adaptacji gry planszowej Space Hulk z 1989 roku. W tym przypadku mamy do czynienia z rasowym przedstawicielem gatunku FPS. Wcielamy się w jednego z członków elitarnej jednostki Deathwing i stawiamy czoła hordom obcych, które zagrażają cennym artefaktom. Akcja gry toczy się na rozległych mapach, gdzie pełno ciasnych korytarzy. Z uwagi na to, że ze wszystkich stron atakuje wielu przeciwników, do rozgrywek trzeba podejść taktycznie i wykorzystać umiejętności oraz otoczenie.

Space Hulk: Deathwing pojawi się na Playstation 4 w czwartym kwartale tego roku w wersji Enhanced Edtition.

Space Hulk na oficjalnym zwiastunie

 

Tagi: Focus Home Interactive PlayStation 4 Space Hulk: Deathwing Streum On Studio Warhammer 40K