Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.05.2017 13:01
Superbeat Xonic na PlayStation 4 dostępne będzie od czerwca
626V

Superbeat Xonic na PlayStation 4 dostępne będzie od czerwca

Superbeat Xonic pojawiło się w 2015 roku na PlayStation Vita i zyskało spore uznanie wśród graczy i krytyków. Teraz wiemy kiedy gra wyląduje na stacjonarnym PlayStation 4.

Superbeat Xonic to gra rytmiczna stworzona przez weteranów gatunku, którzy swego czasu dostarczyli DJMax na PlayStation Portable. Superbeat Xonic swego czasu dostępne było tylko na PlayStation Vita, ale twórcy postanowili rozbudować swoją grę i udostępnić ją na PlayStation 4.

Superbeat Xonic w naszej bazie gier

Superbeat Xonic na PlayStation 4 będzie więc zawierać nie tylko podstawową wersję gry, ale również wszystkie paczki DLC, które pojawiły się dotychczas. Ponadto twórcy przewidzieli również nowe utwory tylko dla stacjonarnej wersji i tym samym ilość kawałków przekroczy liczbę 65. Utwory należą do wielu gatunków, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pojawią się pozycje z gatunków takich jak R&B, K-Pop, rock, techno i jeszcze więcej. Dostępne będą też różne tryby, dzięki którym będziemy mogli dostosować grę do własnego stylu. Przewidziano też różne poziomy trudności:

  • Dla początkujących dostępny jest 4TRAX
  • Dla graczy bardziej wprawionych przewidziano 6TRAX
  • Zaawansowani gracze będą mogli sprawdzić się na poziomie 6TRAX FX

Przez cały czas dostępne będą odpowiednie samouczki oraz tryb, w którym będziemy mogli grać w nieskończoność z użyciem wybranego przez nas zestawu utworów - tych jest 200.

Superbeat Xonic dostaniemy 9 czerwca zarówno w wersji pudełkowej i cyfrowej. Poniżej znajdziecie materiał wideo, który pokazuje jak prezentuje się wersja na stacjonarną konsolę Sony.

Superbeat Xonic - pierwsze spojrzenie na wersję z PlayStation 4

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/superbeat-xonic-ps4-launches-june-6-north-america-june-9-europe-xbox-one-june-7

Tagi: PlayStation 4 pm studios Rising Star Games Superbeat: Xonic