Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.05.2017 18:29
Darksiders 3. Materiał wideo przedstawia 12 minut czystej rozgrywki!
1332V

Darksiders 3. Materiał wideo przedstawia 12 minut czystej rozgrywki!

Darksiders 3 wychodzi z cienia. Po pierwszym zwiastunie CGI i informacjach przyszła pora na bezpośrednie nagranie z rozgrywki. Pora sprawdzić jak gra prezentuje się w ruchu.

Darksiders 3 pozwoli wcielić się w Furię. Siostrę poprzednich jeźdźców apokalipsy. Bohaterka jest zwinna i włada zabójczym biczem, co przełoży się na zupełnie inne odczucia podczas toczenia walk. Twórcy z Gunfire Games porzucają autorską technologię na rzecz bardziej wszechstronnego Unreal Engine 4. Dzięki temu gra będzie mniej ograniczona i pozwoli na bardziej swobodną eksplorację.

Darksiders 3. Pierwsze szczegóły na temat gry

Darksiders 3 ma być grą większą i lepszą niż poprzednie odsłony. Ostatnie szczegóły zapewniały, że twórcy przywiązują wielką uwagę do otoczenia i spójności środowiska. Dzisiejszy materiał pozwala obejrzeć grę w akcji i ocenić jej wygląd. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że nagranie pochodzi z wersji pre-alpha, a gra zadebiutuje dopiero w 2018 roku, więc wiele elementów ulegnie na pewno znacznej poprawie. 

Darksiders 3 - ujawnienie rozgrywki

Wideo prezentuje możliwości Furii i przedstawia kilka pojedynków z różnorodnymi stworami. Nie zabrakło również eksploracji zrujnowanego świata i rozwiązywania zagadek oraz etapów typowo platformowych. Jednym z głównych zadań bohaterki będzie zmierzenie się z 7 grzechami głównymi. Na filmiku możemy obejrzeć starcie z symbolem lenistwa - Sloth. Wszystko zdaje się być na swoim miejscu, a fani poprzedników powinni zostać usatysfakcjonowani efektem końcowym.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Darksiders III Gunfire Games PlayStation 4 THQ Nordic wideo