Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.05.2017 17:35
PlayStation Now. Do usługi trafiają gry z marki Star Wars
467V

PlayStation Now. Do usługi trafiają gry z marki Star Wars

Posiadacze abonamentu PlayStation Now mogą od dzisiaj zagrać w kilka nowych gier. Fani Star Wars będą na pewno zadowoleni z nowych tytułów.

PlayStation Now doczekało się dzisiaj kolejnej rozbudowy. Do usługi trafiło 6 nowych gier. Fani klocków Lego i uniwersum Star Wars na pewno będą zadowoleni z możliwości ogrania kilku klasyków z PS3.

PlayStation Now. Usługa zostaje rozszerzona o 9 nowych gier

Do PlayStation Now dostały się obie odsłony Star Wars: The Force Unleashed, w których wcielamy się tajemniczego ucznia legendarnego Darth Vadera. Szczególnie pierwsza odsłona była swego czasu bardzo popularna i zebrała wysokie oceny. Jeśli ktoś jej do tej pory nie nadrobił, to będzie miał świetną okazję, aby tego dokonać. Fani Lego mogą liczyć na dwie części klockowatego Indiany Jonesa oraz dwie odsłony Lego Star Wars, których nikomu nie trzeba raczej przedstawiać. Tytuły świetnie nadają się do kanapowej gry wieloosobowej z młodszą pociechą lub drugą połówką.

  • Star Wars: The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition
  • Star Wars: The Force Unleashed II
  • Lego Star Wars: The Complete Saga
  • Lego Star Wars III: The Clone Wars
  • Lego Indiana Jones: The Original Adventures
  • Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Przypominam, że usługa nadal nie jest dostępna w Polsce.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/05/classic-star-wars-titles-join-the-playstation-now-line-up-today/#sf76310449

Tagi: lego indiana jones lego star wars PlayStation 4 playstation now star wars: the force unleashed Star Wars: The Force Unleashed II