Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.05.2017 10:07
For Honor prezentuje nowych zawodników - Shinobi i Centuriona
520V

For Honor prezentuje nowych zawodników - Shinobi i Centuriona

For Honor wraz z początkiem drugiego sezonu odda nam do dyspozycji nowe mapy i zawodników, a dokładniej mówiąc Shinobi i Centuriona - wszystko to w ramach zbliżającego się DLC. Wydawca udostępnił prezentacje wideo dwóch postaci oraz nowych map.

For Honor drugi sezon zacznie zacznie 16 maja 2017 roku. Wraz z jego początkiem dostępne będzie nowe DLC, które odda nam do dyspozycji nowe mapy i zawodników. Do Sieci trafiły krótkie filmy, na których zaprezentowano nowości - zarówno jeśli chodzi o zawodników jak i mapy.

Ubisoft zapowiada "Cień i Potęgę" - pierwsze DLC do For Honor

W For Honor pojawi się Shinobi. Jest to szybki skrytobójca, który w swoich atakach posługuje się kusarigamą - bronią łączącą w sobie ostrze i łańcuch. Na poniższym wideo możemy sprawdzić jak zawodnik wykorzystuje broń do przewracania przeciwnika, którego często dezorientuje.

For Honor z wideo przedstawiającym Shinobi

Następną postacią jest Centurion, który włada krótkim mieczem i świetnie sprawdza się w walce na krótki dystans. Centurion w swoich atakach zadaje duże obrażenia i często powala przeciwników na ziemię.

For Honor na wideo prezentującym Centuriona

Obaj zawodnicy dostępni będą od 16 maja 2017 dla tych, którzy posiadają Przepustkę Sezonową. Reszta graczy będzie musiała kupić ich za wewnętrzną walutę gry - możliwe to będzie od 23 maja. Oprócz zawodników, wszyscy gracze otrzymują dwie nowe mapy, całkowicie za darmo wraz z wejściem do drugiego sezonu. Pojawią się też 4 nowe bronie i 2 pancerze dla każdej z postaci, zmiany w balansie i poprawki w rozgrywce. Na stałe zwiększy się ilość zdobywanego doświadczenia o 25%. Poza tym przez 12 dni po rozpoczęciu sezonu będziemy mieć status Free Champion oraz dostaniemy 4 skrzynie.

For Honor - prezentacja mapy Temple Garden

For Honor - prezentacja mapy Forge

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBMvc6jvuTxH6TNo9ThpYjg

Tagi: For Honor PlayStation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo