Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.05.2017 09:46
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Ucieczka przed niedźwiedziem na porównaniu starej i nowej wersji!
1187V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Ucieczka przed niedźwiedziem na porównaniu starej i nowej wersji!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pokazuje się na kolejnym materiale. Ostatnio mogliśmy spojrzeć na odświeżony poziom Sewer or Later, a dzisiaj Un-Bearable, w którym uciekaliśmy przed wielkim polarnym niedźwiedziem.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to zbiór odświeżonych trzech pierwszych odsłon, które w latach dziewięćdziesiątych wylądowały na pierwszej konsoli PlayStation. Za odnowienie kultowych gier odpowiedzialne jest Vicarious Visions, które ma na swoim koncie wiele różnych gier. Jeśli chodzi o Crasha, to jego nowa wersja w ich wydaniu pojawiła się już w Skylanders Imaginators. Deweloperzy stworzyli tam specjalny poziom, który poświęcony został kultowemu jamrajowi.

Jak odświeżono poziom Sewer or Later z Crash Bandicoot 2?

Dzisiaj możemy zobaczyć jak prezentuje się odświeżony poziom Unbearable w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Wspomniany poziom pojawił się już w Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, które pojawiło się na PlayStation One w 1997 roku. Dosiadaliśmy w nim małego niedźwiadka polarnego, dzięki któremu byliśmy w stanie uciec przed znacznie większym i groźniejszym. Naszym zadaniem było jednoczesne omijanie przeszkód w postaci dołów, wybuchających skrzynek czy rażących prądem bramek. To samo dostaniemy w odświeżonej wersji, ale tak jak widać na powyższym wideo, całość będzie znacznie zmieniona pod względem grafiki, ale sam układ poziomu i charakter rozgrywki pozostał bez większych zmian. Twórcy zaplanowali jednak poprawę sterowania czy nowości w rozgrywce - jak choćby czasowe wyzwania dla pierwszej odsłony.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się 30 czerwca 2017 roku. Dla tych którzy zamówią grę przed premierą w wydaniu cyfrowym przewidziany jest ekskluzywny motyw dla systemu PlayStation 4. Gra pojawi się też w pudełkowym wydaniu, które wycenione zostało na 149-169 złotych.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na porównaniu starej i nowej wersji poziomu Un-Bearable

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9ktd916KolmGkOhnbSGZjQ/

Tagi: activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 Vicarious Visions wideo