Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.05.2017 22:23
Gran Turismo Sport z ogromną aktualizacją bety
1761V

Gran Turismo Sport z ogromną aktualizacją bety

Beta Gran Turismo Sport wystartowała jakiś czas temu. Polyphony Digital nie ma zamiaru ją za szybko kończyć, wręcz przeciwnie. Beta dostała sporą aktualizację połączoną z wydłużonym czasem wyścigów, które teraz trwają praktycznie non stop.

Gran Turismo Sport do tej pory pozwalał na rozgrywanie eliminacji i samych wyścigów w określonych porach dnia, co nie było najlepszą opcją dla osób nie mogących sobie wygospodarować wolnego czasu na gry. Jednak po aktualizacji 1.05, eliminacje i same wyścigi są dostępne praktycznie non stop, więc możemy grać w betę kiedy tylko chcemy. Co jeszcze wprowadza aktualizacja, która waży aż 10 GB?

W Gran Turismo Sport znajdą się samochody marki Porsche

Polyphony nie wypuściło wyjątkowo dokładnej listy zmian, ale wiemy, że poprawiono obsługę technologii Force Feedback w kierownicach. Poprawie ulec ma także silnik fizyki samochodów w grze. Poprawkom poddany został także system oceny tego, jak jeździmy (poprawiono także wyświetlane komunikaty, które są związane z tym aspektem gry). Lista zmian informuje także o nowych opcjach w menu gry. Gracze zgłaszają także nieudokumentowane oficjalnie zmiany i nowości - dodanie duchów naszych przejazdów w powtórkach oraz lekką zmianę w ustawieniu kamery pościgowej.

Co dalej? Rozszerzenie godzin w trakcie których można brać udział w wyścigach może sugerować nam, że w planach jest rozszerzenie możliwości gry sieciowej w becie i wspólna gra z posiadaczami amerykańskich kont. Ale to na ten moment są jedyne nasze spekulacje.

Gran Turismo Sport - zwiastun pokazujący samochody Porsche

 

Źródło: https://www.gtplanet.net/gt-sport-beta-v105/

Tagi: Gran Turismo Sport PlayStation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment