Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.05.2017 16:38
The Division - darmowy weekend z grą
796V

The Division - darmowy weekend z grą

The Division kolejny raz będziemy mogli wypróbować zupełnie za darmo. Ubisoft postanowił, że przez kilka dni, każdy chętny będzie mógł sprawdzić w akcji ich produkcję.

Pomysł na darmowy dostęp do The Division nie jest niczym nowym i już kilkukrotnie był organizowany. Ubisoft uznał, że warto postarać się przyciągnąć nowych graczy lub osoby, które po ostatniej darmowej wersji nie zdecydowały się na zakup gry nową akcją. Darmowy weekend z The Division zaplanowany jest od jutra godziny 9:00 naszego czasu i potrwa do 8 maja, do godziny 9:00. Mamy więc cztery dni gry by wypróbować ten tytuł. Jakie są ograniczenia?

Kolejne dodatki do The Division będą darmowe

W tym przypadku - żadnych. Możemy grać tyle ile nam się podoba i odblokować tyle zawartości, ile zdążymy. Postępy z darmowego weekendu można bez problemu przenieść do pełnej wersji, która została przeceniona w PS Store i dostać można ją za 79 złotych w przypadku zwykłej wersji oraz za 169 zł za wersję Gold (do której dodawana jest przepustka sezonowa).

Zapytacie czym różni się darmowy weekend od dostępnego aktualnie triala gry. Otóż próbna wersja pozwala spędzić z grą maksymalnie 6 godzin lub wbić 8 poziom naszego bohatera. Tutaj warto zaznaczyć, że jeśli korzystaliście z triala wcześniej, to także możecie wziąć udział w akcji darmowego weekendu z The Division. Jest to więc dobry moment by wskoczyć ponownie do Nowego Jorku.

Źródło: http://blog.ubi.com/play-division-free-may-4-7/

Tagi: PlayStation 4 tom clancy's the division Ubisoft Ubisoft Massive