Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.05.2017 11:01
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - nowe nagranie z planszy Sewer or Later
1293V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - nowe nagranie z planszy Sewer or Later

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z nowym nagraniem wideo. Tym razem ekipa Vicarious Visions postanowiła pokazać nam jedną z plansz oryginalnie dostępnych w Crash Bandicoot 2 - Sewer or Later.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się w sprzedaży już 30 czerwca i zaoferuje nam wszystkie trzy odsłony serii Crash Bandicoot z PlayStation z poprawiona grafiką oraz nowościami w systemie gry pokroju normalnych zapisów w pierwszym Crashu. Deweloper co jakiś czas pokazuje nam kolejne materiały wideo z odnowionych lokacji. Tym razem padło na kolejną z Crasha 2 - Serwer or Later.

Wraca Crash, wróci też Spyro the Dragon?

Plansza może być wielu graczom znana (a na pewno tym, którzy Crasha przynajmniej raz w swoim życiu skończyli) gdyż jest charakterystyczna z racji klimatu, umieszczenia akcji  w kanałach z elektrycznymi węgorzami w wodzie co wymaga dokładnego skakania po platformach. Cały materiał jest komentowany przez jednego z deweloperów, który wyjaśnia zmiany wprowadzone przede wszystkim w grafice.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - nagranie z planszy Sewer or Later

Gra pojawi się zarówno w pudełkowej wersji (wyceniona na około 149-169 zł), a także w cyfrowej edycji do której dołączany jest dynamiczny motyw z gry. W zestawie jak wspomniałem pojawią się trzy pierwsze odsłony z PlayStation - Crash Bandicoot, Crash 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot: Warped będące trzecią odsłoną gry. Na temat ewentualnych planów na odświeżenie Crash Team Racing - nic nie wiadomo.

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 Vicarious Visions wideo