Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.05.2017 18:32
Darksiders 3 już oficjalnie. Mamy pierwszy zwiastun!
2031V

Darksiders 3 już oficjalnie. Mamy pierwszy zwiastun!

Darksiders 3 wyszło z cienia. Fani serii zapewne świętują, a twórcy właśnie opublikowali pierwszy zwiastun swojej wielkiej produkcji.

Darksiders 3 wyciekło przedwcześnie za sprawą sieci sklepów Amazon. Nie musieliśmy jednak długo czekać na oficjalne ujawnienie gry. Przyszła pora na pierwszy zwiastun zapowiadający trzecią odsłonę serii Darksiders.

Darksiders 3 - wyciek przed oficjalną zapowiedzią

Darksiders 3 było pewne od wielu lat. Wydawca zapewniał, że gra powstanie, a wydanie remasterów dwóch poprzednich odsłon miało na celu zebranie odpowiednich funduszy. Trzecia odsłona serii pozwoli graczom wcielić się w siostrę jeźdźców apokalipsy. Kolejna przygoda zostanie opowiedziana z punktu widzenia Furii - kobieta jest potężnym magiem i walczy za pomocą śmiercionośnego bicza. 

Tytuł powstaje w studiu Gunfire Games, które składa się w głównej mierze z pracowników tworzących dwie poprzednie odsłony. Pierwszy zwiastun pozwala lepiej przyjrzeć się bohaterce. Widać też na nim Wojnę z pierwszej części gry. Premiera Darksiders 3 nastąpi w 2018 roku na PlayStation 4.

Darksiders 3 - oficjalny zwiastun

 

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Darksiders III Gunfire Games PlayStation 4 THQ Nordic wideo