Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.05.2017 12:33
Darksiders 3 - wyciek przed oficjalną zapowiedzią
1564V

Darksiders 3 - wyciek przed oficjalną zapowiedzią

Darksiders 3 zostało właśnie potwierdzone dzięki wyciekowi ze sklepu Amazon. Strona gry pojawiła się w ofercie razem z pierwszymi informacjami oraz zrzutami z gry.

Darksiders 3 to tytuł o którego stworzenie fani serii prosili od momentu wykupienia przez THQ Nordic praw do tej marki. Wydawca kilkukrotnie zapewniał, że taka gra powstanie, ale wpierw potrzebne są fundusze. Z tego powodu wydano remastery Darksiders i Darksiders 2 na konsole tej generacji. I wygląda na to, że ich sprzedaż była na tyle zadowalająca, że Darksiders 3 dostało zielone światło.

Nad grą pracuje studio Gunfire Games, które składa się w większości pracowników Vigil Games, czyli twórców dwóch poprzednich odsłon. Ze szczątkowych informacji wiemy, że Darksiders 3 pozwoli wcielić nam się w trzeciego jeźdźcy apokalipsy - Furię, która jest magiem i jednym z ostatnich Nefilimów. Akcję gry ponownie osadzono w otwartym świecie, po którym będziemy się poruszać polując na Siedem Grzechów Głównych i ich sługi.

Na ten moment to wszystkie informacje, jakie udostępnione zostały przez Amazon. Oficjalna zapowiedź powinna nastąpić jeszcze dzisiaj. A gdy tak się stanie - otrzymamy więcej detali i prawdopodobnie jakiś zwiastun. Na ten moment muszą wystarczyć nam pierwsze zrzuty z gry.

Tagi: Darksiders III Gunfire Games PlayStation 4 THQ Nordic