Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.05.2017 11:19
Street Fighter V dostanie niedługo betę pozwalającą przetestować ulepszoną infrastrukturę siecową
246V

Street Fighter V dostanie niedługo betę pozwalającą przetestować ulepszoną infrastrukturę siecową

Street Fighter V doczeka się wielu zmian i usprawnień w temacie infrastruktury sieciowej. Zanim to jednak nastąpi odbędą się otwarte testy beta, również dla tych, którzy gry nie posiadają.

Street Fighter V doczeka się wkrótce zmian, nad którymi deweloperzy z Capcom pracują już jakiś czas. Pierwszy raz usłyszeliśmy o poprawkach już w styczniu. Teraz dowiadujemy się, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli przetestować wprowadzone zmiany.

Street Fighter V doczeka się poprawek w temacie infrastruktury sieciowej

Jakich zmian doczeka się Street Fighter V? Na pewno będzie to skrócenie czasu wczytywania podczas rozgrywek sieciowych - tyczy się to zarówno gier prywatnych jak i rankingowych. Zmieni się też system karania graczy, którzy uciekają z pojedynków. Zmiany zostaną poczynione również w temacie rozgrywek treningowych, profili zawodników oraz ogólnej łączności.

Kiedy odbędą się testy? Te zaczną się 11 maja w przyszły czwartek i trwać będą do niedzieli, 14 maja 2017 roku. Udział będą mogli wziąć wszyscy, łącznie z tymi którzy swojego egzemplarza Street Fighter V nie posiadają. Gracze PlayStation 4 i PC będą mogli wspólnie grać.

Street Fighter V na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: http://www.capcom-unity.com/harrisony/blog/2017/05/01/capcom-fighters-network-beta-2-coming-to-ps4-and-pc-may-11-14

Tagi: Capcom capcom fighters network PlayStation 4 Street Fighter V