Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.04.2017 12:34
Sniper Elite 4 ze zwiastunem drugiej części dodatku 'Deathstorm'
411V

Sniper Elite 4 ze zwiastunem drugiej części dodatku 'Deathstorm'

Sniper Elite 4 otrzymało drugi rozdział trzyczęściowego dodatku 'Deathstorm', który podejmuje wątek zakończony w podstawce. W Sieci pojawił się zwiastun, który go nam przybliży.

Sniper Elite 4 otrzymuje kolejne rozdziały trzy-częściowego rozszerzenia fabularnego. Jakiś czas temu dostaliśmy pierwsze z nich, a teraz przyszła pora na drugie, które nosi nazwę "Infiltration". Opowie nam o tym jak agent Karl Fairburne odzyskał tytułowy pakunek zawierający cząstki plutonu. Następnie zostaje wysłany na północ Włoch do okupowanego przez faszystów miasta Niroli, aby dowiedzieć się co wróg planuje w związku ze swoją nową bronią.

Sniper Elite 4 z zapowiedzią pierwszej części rozszerzenia Deathstorm.

Sniper Elite 4 w swoim rozszerzeniu fabularnym podejmie wątek zakończony w podstawowej wersji gry. Dodatek jest dostępny od wczoraj i w cenie 29 złotych znajdziecie go tutaj. Sama gra jest teraz w niższej cenie w ramach promocji, która kończy się jutro - podstawowe wydanie gry w cenie 189 złotych znajdziecie tutaj, a jeśli zainteresowani jesteście najbardziej dopakowaną edycją, ta kosztuje obecnie 269 złotych i znajduje się tutaj - ta cena również obowiązuje do jutra. Jest jeszcze Przepustka Sezonowa w cenie 144 złotych, pod tym adresem.

Sniper Elite 4 na zwiastunie drugiej części dodatku Deathstorm

 

Tagi: