Tomek Alicki Tomek Alicki 25.04.2017 14:46
Kingsman: Złoty krąg. Pierwszy zwiastun trafił do sieci
765V

Kingsman: Złoty krąg. Pierwszy zwiastun trafił do sieci

Chwilę przed planowaną premierą zwiastuna, 20th Century Fox wrzuciło do sieci zwiastun Kingsman: Złotego kręgu. Wygląda na to, że dostaniemy wszystko to, za co pokochaliśmy pierwszą część. 

Trailer zaczyna się bardzo subtelnie. Z głosem Colina Firtha w tle, przypomina kilka początkowych scen Kingsman: Tajne służbyEggsy znów staje przed lustrem w szykownym garniturze, a Harry wspomina cechy, jakie w nim dostrzegł przy pierwszym spotkaniu.  

Chwilę później zwiastun nabiera jednak trochę więcej tempa. Siedziba Kingsman zapada się pod ziemię, a Eggsy wraz z Merlinem zostają zmuszeni do podróży do Stanów Zjednoczonych. W Ameryce poznają bliźniaczą agencję Statesman prowadzoną przez Jeffa Bridgesa, której członkami są między innymi Channing Tatum oraz Pedro Pascal. Sequel będzie opowiadał o tym, jak obie agencje wspólnie szukają sprawców ataku. 

Obsada jest wyborna, pod koniec zwiastuna Colin Firth jednak wraca do żywych, a prawie dwuminutowemu wideo towarzyszy ten sam klimat, jaki urzekł fanów pierwszej części. 

Premiera filmu 6 października. 

Kingsman: Złoty krąg - pierwszy zwiastun

 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/kingsman_the_secret_service/colin-firth-taron-egerton-bring-the-action-to-america-in-the-first-trailer-for-kingsman-the-golden-circle-a150598

Tagi: 20th century fox Colin Firth James Bond Kingsman: Złoty Krąg