Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.04.2017 20:07
Sniper: Ghost Warrior 3. Twórcy odpowiadają na zarzut o długie czasy wczytywania
1212V

Sniper: Ghost Warrior 3. Twórcy odpowiadają na zarzut o długie czasy wczytywania

Sniper: Ghost Warrior 3 posiada ekrany wczytywania, które potrafią trwać nawet 5 minut. Poważny problem został uchwycony przez dziennikarza ogrywającego wersję na PlayStation 4. Twórcy gry od razu postanowili odpowiedzieć na zarzuty i wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje.

Sniper: Ghost Warrior 3 posiada poważne problemy z długimi czasami wczytywania. Serwis Eurogamer przygotował specjalny materiał wideo. Dziennikarz ukazuje absurdalną wartość problemu podczas uruchamiana gry na PlayStation 4. W trakcie wczytywania mapy świata redaktor zdążył rozegrać pełen wyścig w Mario Kart 8 na Nintendo Switch i musiał czekać aż 5 minut na rozpoczęcie tytułu stworzonego przez CI Games.

Sniper: Ghost Warrior 3. Twórcy dzielą się poradami na nowym nagraniu

Producent Sniper: Ghost Warrior 3, polskie studio CI Games,  szybko odpowiedział na zarzuty i wytłumaczył genezę niedogodności. Firma jest świadoma problemu z pierwszym wczytywaniem. Jest to decyzja podjęta przez pracowników, która pozwala ograniczyć inne ekrany podczas misji i samej rozgrywki. Tytuł wczytuje się długo, gdy rozpoczynamy grę, ale podczas zabawy wszelkie momenty wczytywania danych nie powinny być dokuczliwe. Wczytywanie ostatniego punktu kontrolnego, korzystanie z szybkiej podróży oraz powtarzanie misji nie trwa więcej niż 4-30 sekund. CI Games twierdzi, że ta niedogodność okupiona jest komfortem podczas właściwej gry.

Sniper: Ghost Warrior 3 oferuje wielki otwarty świat podzielony na 4 duże obszary. Gra potrafi przez 5 min wczytywać dane gdy ją uruchomimy lub przeniesiemy z jednego z 4 obszarów. Poniżej materiał przedstawiający skalę problemu.

Sniper: Ghost Warrior 3 - ekrany wczytywania trwające 5 minut

Źródło: YouTube (Eurogamer)

Tagi: CI Games playstation 4 Sniper: Ghost Warrior 3 wideo

Nie przegap