SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.04.2017 09:26
NieR może doczekać się remake'u
809V

NieR może doczekać się remake'u

Nier Automata przekroczyło próg miliona sprzedanych egzemplarzy. To znaczący sukces dla Square Enix, a tym większy dla twórców stojących za tą nietuzinkową produkcją. Podczas ostatniego streamu urządzonego przez Famitsu wyznali, że chcieliby stworzyć remake pierwszej odsłony NieR.

Nier Automata to urzeczywistnienie tego na co fani gier Taro Yoko długo czekali. Gra łączy w sobie widowiskowe, pełne sceny z akcji z nietuzinkową fabułą. Poprzednie gry Yoko Taro nigdy nie oferowały tak wysokiego poziomu technicznego i rozgrywki na podobnym poziomie. To samo tyczy się pierwszej odsłony NieR, która zachwycała wykreowanym światem, muzyką i fabułą, ale niestety zawodziła w innych kwestiach.

NieR ponownie trafi do sprzedaży.

Twórcy Nier Automata na ostatnim streamie zorganizowanym przez Famitsu kolejny raz dostali gratulacje za wielki sukces. Wtedy też zapytano ich, czy gdyby mieli na to czas stworzyliby remake NieR. Z odpowiedzi której udzielili, wynika że chcieliby takowy stworzyć, ale nie mają na to środków. Yosuke Saito w poprzednich wypowiedział wspominał, że jeśli Nier Automata dobrze się sprzeda, możliwe będzie stworzenie nowej wersji NieR i jak sam przyznał, po ostatnim DLC do Nier Automata, apetyt graczy na coś podobnego został zaostrzony.

Remake pierwszej odsłony NieR to z pewnością coś czego wielu graczy by chciało. Pozostaje czekać na ewentualny odzew ze strony włodarzy Square Enix, o ile ci w ogóle to skomentują. Poniżej znajdziecie zapis ze wspomnianego streamu.

Stream zorganizowany przez Famitsu z okazji miliona sprzedanych egzemplarzy Nier Automata

 

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/04/19/yoko-taro-says-hed-nier-remake-just-anything-gets-money/

Tagi: cavia nier nier automata PlatinumGames Inc. playstation 4