Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.04.2017 20:27
The Escapist 2. Ucieczka w klimatach dzikiego zachodu ukazana na nowym zwiastunie
430V

The Escapist 2. Ucieczka w klimatach dzikiego zachodu ukazana na nowym zwiastunie

The Escapist 2 to większa i jeszcze bardziej rozbudowana kontynuacja całkiem ciekawej gry niezależnej. Produkcja jest swoistym symulatorem więźnia i pozwala nam na planowanie spektakularnych ucieczek. Nowe wideo przedstawia ucieczkę z Rattlesnake Springs.

The Escapist 2 to znacznie rozbudowana kontynuacja. Tytuł pozwoli tym razem na zabawę wieloosobową w trybie lokalnym i sieciowym. Wspólnie będzie się mogło bawić aż czterech graczy jednocześnie. Studio odpowiedzialne za grę obiecuje także bardziej rozbudowany system walki i więcej możliwości tworzenia przedmiotów.

Ucieknij z więzienia z kolegami w The Escapist 2

Rozgrywka w The Escapist 2 polega na odgrywaniu roli przykładnego więźnia i planowaniu po cichu ucieczki. Gra pozwala na szerokie możliwości tworzenia przedmiotów, dzięki którym możliwe jest przechytrzenie strażników i zaplanowanie drogi ku wolności.

Team17, będące wydawcą The Escapist 2, udostępniło świeży materiał wideo. Ukazano na nim nowe więzienie Rattlesnake Springs. Lokacja utrzymana jest w klimatach dzikiego zachodu. Nowe miejsce zmusi nas do skradania się przed szeryfami i eksplorowania mrocznych kopalni znajdujących się pod więzieniem. Zabawę w uciekiniera z The Escapists 2 rozpoczniemy jeszcze w tym roku. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery.

The Escapist 2 zwiastun prezentujący Rattlesnake Springs

Źródło: YouTube (Team17)

Tagi: Mouldy Toof Studios playstation 4 team17 The Escapists 2 wideo