Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.04.2017 15:43
Syberia 3. Anna Dereszowska o wcielaniu się w Kate Walker
638V

Syberia 3. Anna Dereszowska o wcielaniu się w Kate Walker

Syberia 3 za kilka dni pojawi się na naszym rynku w pełni zlokalizowanej wersji. W Sieci pojawiło się wideo, na którym aktorka Anna Dereszowska opowiada o swojej roli.

Syberia 3 to najnowsza odsłona słynnej serii gier przygodowych, stworzonych przez francuskie studio Microids oraz belgijskiego artystę Benoîta Sokala. Trzecia część będzie kontynuować wydarzenia z dwóch poprzednich odsłon, ale ich znajomość nie jest wymagana. Opowie nam historię młodej prawniczki Kate Walker, która w trakcie wielkiej przygody trafia do wioski Yukoli.

Syberia 3 w naszej bazie gier.

Syberia 3 będzie pierwszą odsłoną, w której środowisko gry będzie w pełni trójwymiarowe - w poprzednikach otoczenie przedstawione było z użyciem rysowanych teł. Rozgrywka będzie opierać się na tym samym co w poprzednich częściach - podstawą rozgrywki jest rozwiązywanie zagadek logicznych, rozmawianie z napotkanymi postaciami i przeszukiwanie lokacji w poszukiwaniu kluczowych przedmiotów.

Syberia 3 trafi do sklepów już 20 kwietnia 2017 roku. Gra będzie w pełni zlokalizowana na naszym rynku więc doczekamy się zarówno polskich napisów jak i głosów. W główną bohaterkę cieli się Anna Dereszowska, której komentarza możecie posłuchać na poniższym materiale.

Syberia 3 - Anna Dereszowska o wcielaniu się w Kate Walker

 

Tagi: Microids playstation 4 syberia 3 wideo

Nie przegap