Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.03.2017 19:56
Drawn to Death. Blisko pół godziny materiału z gry, która lada moment trafi do PS Plus
1363V

Drawn to Death. Blisko pół godziny materiału z gry, która lada moment trafi do PS Plus

Drawn to Death to pierwszy ujawniony tytuł z kwietniowej oferty abonamentu PlayStation Plus. Dzisiaj twórca gry David Jaffe dokładnie przedstawia swoją nową pozycję, która już za kilka dni będzie dostępna nieodpłatnie dla większości użytkowników PlayStation 4.

Drawn to Death powstawało pierwotnie jako gra Free-to-Play. Podczas produkcji producenci odeszli od tego pomysłu i postawili na tradycyjny model dystrybucji, aby ostatecznie zdecydować się na premierę w abonamencie PlayStation Plus.

Poznaliśmy pierwszy tytuł z kwietniowej oferty PS Plus!

Każdy użytkownik PlayStation 4 opłacający PS Plus będzie mógł sprawdzić Drawn to Death nieodpłatnie już 4 kwietnia. David Jaffe twórca takich klasyków jak pierwszy God of War i seria Twisted Metal, postanowił przybliżyć graczom swoją nową pozycję. Trwający blisko pół godzinny materiał wideo prezentują nieskrępowaną rzeź wieloosobową. Drawn to Death utrzymane jest w ciekawej stylistyce przywodzącą na myśl bazgroły z zeszytu znudzonego licealisty. Tytuł będzie zręcznościowym shooterem TPP nastawionym na dynamiczną rywalizację. Staroszkolna rozgrywka przypomina mocno kultową serię Twisted Metal, o czym zresztą mówi sam twórca w poniższym filmie.

Drawn to Death. Materiał przybliżający rozgrywkę

 

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: drawn to death playstation 4 playstation plus Sony Interactive Entertainment The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency wideo