Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.03.2017 13:56
Call of Duty WW2. Kolejna porcja przecieków
912V

Call of Duty WW2. Kolejna porcja przecieków

Call of Duty WW2 pokazało się ostatnio światu za sprawą wycieków. Upewniły one zainteresowanych, że nowe Call of Duty zabierze nas w realia drugiej wojny światowej. Tym razem dostajemy więcej szczegółów.

Call of Duty WW2 jest teraz na językach wszystkich fanów pierwszoosobowych strzelanek. Tym bardziej tych, którzy chcieli powrotu do realiów drugiej wojny światowej. Ostatnie przecieki potwierdzają, że nowa część Call of Duty właśnie to dostarczy graczom, których duża część raczej nie jest zadowolona z futurystycznego charakteru najnowszej odsłony.

Wyciek potwierdza realia drugiej wojny światowej w Call of Duty WW2

W ostatnim czasie do Sieci przeciekły projekty okładek metalowego opakowania dla Call of Duty WW2. Teraz jednak pojawiły się większe grafiki, które ujawniają więcej szczegółów. Widoczny na nich napis "Stronghold Steelbook" przypomina wyciek z końcówki 2016 roku, kiedy to Sledgehammer Games mówiło o powrocie do korzeni za sprawą gry o nazwie roboczej "Call of Duty Stronghold" zaplanowanej na 2017 rok. Poniżej znajdziecie grafikę przedstawiającą wspomniane opakowanie.

Wygląda więc na to, że Call of Duty WW2 faktycznie zabierze nas w czasy drugiej wojny światowej, co z pewnością ucieszy wielu fanów serii i podobnych klimatów. Więcej informacji prawdopodobnie pojawi się na przełomie kwietnia i maja.

Źródło: http://charlieintel.com/2017/03/29/wider-shot-previously-revealed-call-duty-wwii-case-confirms-stronghold-code-name-leak/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 PlayStation 4 Sledgehammer Games