Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.03.2017 19:57
Skylar & Plux: Adventure on Clover Island z datą premiery
452V

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island z datą premiery

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island to sympatycznie zapowiadająca się paltformówka inspirowana takimi seriami jak Ratchet & Clank oraz Jak & Daxter. Otrzymaliśmy właśnie nowy zwiastun pozycji i poznaliśmy w dzień, w którym zadebiutują przygody nowego duetu bohaterów.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island wzoruje się na najlepszych. W tytule będziemy śledzić poczynania przesympatycznego duetu Skylar i Pluxa. Bohaterowie w swej wędrówce przemierzają baśniową wyspę, która jest pełna niebezpieczeństw.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island - zobacz demo platformówki nawiązującej do Jaka i Daxtera

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island to próba ożywienia klasycznej formuły platformówek 3D z ery PlayStation 2. Gra przedstawi historię o luźnej atmosferze i opowie losy charakterystycznego duetu zwierzopodobnych istot. Studio Right Nice Games wzoruje się na najlepszych i obiecuje wciągającą rozgrywkę. Pracownicy zapewniają, że ciężko pracowali, aby dostarczyć fanom jak najlepsze i najbardziej dopieszczony produkt. Gra skupi się na klasycznym skakaniu po różnorakich platformach oraz odda do naszej dyspozycji różnorodny arsenał wyszukanych gadżetów. 

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island zadebiutuje na rynku 19 maja. Produkcja została wyceniona na €14.99. Poniżej zwiastun prezentujący rozgrywkę.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island. Zwiastun ujawniający datę premiery

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/03/29/skylar-plux-adventure-clover-island-releases-may-19-ps4-xbox-one-pc/

Tagi: grip digital Right Nice Games Skylar Skylar & Plux: Adventure on Clover Island