Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.03.2017 14:31
Destiny. Legendarna wypowiedź powraca do gry
668V

Destiny. Legendarna wypowiedź powraca do gry

Destiny w aktualizacji 'Age of Triumph' dodało wiele nowości, ale odświeżyło też elementy obecne już wcześniej. Gracze odkryli, że powróciła też znana kwestia z wersji alpha.

Destiny zanim pojawiło się na rynku doczekało się zmian w wypowiadanych kwestiach. Ghost, w którego wcielił się na początku Peter Dinklage, wypowiadał słynne "That wizard came from the moon!". Kwestia została jednak wycięta z finalnej wersji gry. W późniejszym etapie wszystkie dialogi nagrane przez Petera, zostały zastąpione głosem Nolana Northa, który dołączył do obsady na rzecz rozszerzenia 'The Taken King'. Teraz wystarczy, że jeszcze raz odpalimy misję 'The Dark Within', a oryginalna kwestia znów będzie tam obecna.

Więcej informacji o aktualizacji 'Age of Triumph' do Destiny

Destiny jest na rynku od września 2014 roku. Od tamtego czasu było aktywnie wspierane przez twórców, aż do wczoraj, kiedy to wyszła ostatnia aktualizacja jaką jest 'Age of Triumph'. Nowe wydarzenie zapewnia odświeżone raidy, nowy ekwipunek, wielką księgę wyzwań i poprawki w balansie rozgrywki. Wszystko to w ramach zbliżającego się Destiny 2, które dopiero co zostało ujawnione na krótkiej zajawce.

Destiny - Dinklebot w formie easter egga

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-03-29-destinys-final-update-revives-peter-dinklages-ghost-and-his-most-infamous-line

Tagi: Activision Bungie destiny patch PlayStation 4