Tomek Alicki Tomek Alicki 28.03.2017 20:03
Tomb Raider. Streszczenie fabuły filmu
921V

Tomb Raider. Streszczenie fabuły filmu

Wczoraj widzieliśmy pierwsze zdjęcia z Alicią Vikander w roli Tomb Raidera. Dzisiaj przyszedł czas na kolejne szczegóły odnośnie fabuły. 

Zdjęcia pokazały, że nadchodzący w przyszłym roku film będzie się mocno różnił podejściem od tego, co reprezentowały sobą produkcje z Angeliną Jolie. Teraz mamy wgląd w streszczenie fabuły, dając fanom dużo szersze spojrzenie na całość i powoli zaczyna budować oczekiwania. 

Zdjęcia Alicii Vikander w roli Lary Croft

Opis przedstawia Larę Croft jako "bezwzględną, niezależną córkę ekscentrycznego podróżnika, który zniknął z jej życia, kiedy była jeszcze nastolatką". Dalej czytamy: 

Teraz 21-letnia dziewczyna, bez żadnego celu w życiu, przemierza chaotyczne ulice Wschodniego Londynu jako kurier, ledwo płacąc czynsz i rzadko zaglądając na uniwersyteckie zajęcia. Chcąc wykreować własną przyszłość, odmawia przejęcia kontroli nad imperium swojego ojca, jednocześnie stanowczo odrzucając ideę jego całkowitego odejścia. 

Po 7 latach bez ojca, słysząc wszystkie sugestie, żeby wreszcie zostawić w spokoju te myśli, Lara nie rozumie do końca, co dalej ciągnie ją w kierunku rozwiązania tajemniczej historii jego śmierci. 

Ignorując jego wolę, zostawia wszystko, co zna w poszukiwaniu ostatniej znanej lokalizacji swojego ojca: grobowiec na mitycznej wyspie gdzieś niedaleko wybrzeża Japonii.

Jej misja nie będzie jedną z tych łatwych, nawet samo dotarcie na wyspę okazuje się zdradliwe. Stawka nie mogłaby być wyższa dla Lary, która - uzbrojona w swój bystry umysł, wiarę oraz upór - musi wspiąć się na szczyt swoich umiejętności, brnąc w nieznane. 

Jeśli przeżyje tę ryzykowną przygodę, może być to coś, co pozwoli jej zasłużyć na tytuł 'tomb raider'. 

 

Źródło: http://www.digitalspy.com/movies/news/a824541/tomb-raider-first-look-synopsis-lara-croft/

Tagi: alicia vikander lara croft tomb raider