Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.03.2017 19:55
Watch Dogs 2. Ubisoft przedstawia darmowe i płatne nowości zmierzające do gry
905V

Watch Dogs 2. Ubisoft przedstawia darmowe i płatne nowości zmierzające do gry

Watch Dogs 2 dostanie niedługo kolejne DLC i nowości, które jawią się już na horyzoncie. Firma Ubisoft przedstawiła dzisiaj kolejne szczegóły na temat dodatków zmierzających do gry.

Watch Dogs 2 zostanie rozbudowane o kolejne nowości. Ubisoft przygotowuje zarówno darmowe jak i płatne DLC oraz obiecuje ciągłe poprawianie swojej stosunkowo młodej serii. W ramach darmowego rozszerzenia już w kwietniu do tytułu trafi nowy tryb przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej. Ten skupi się na walkach drużynowych między graczami. Ponadto gracze będą mogli wziąć udział w wyścigach z innymi osobami i dostaną za darmo kolejne przedmioty.

Watch Dogs 2. Nowe informacje o nadchodzącym DLC

Watch Dogs 2 dostanie 18 kwietnia DLC o nazwie "No Compromise". Będzie to zbiór misji fabularnych, które postawią Marcusa przeciwko rosyjskiej mafii.

Ubisoft zdecydowało się również na darmowe udostępnienie trybu Showd0wn dla wszystkich graczy w ramach darmowego rozszerzenia. Początkowo wspomniany tryb miał być częścią DLC "No Compromise". Aktualizacja zostanie jednak wprowadzona na rynek 17 kwietnia i będzie dostępna dla każdego gracza. Ponadto Ubisoft postanowiło rozbudować zawartość płatnego DLC. "No Compromise" zaoferuje dodatkowo dostęp do specjalnych stroi, pojazdów, broni oraz wyzwań czasowych dla jednego gracza, które pierwotnie nie były przewidziane. 

Poniżej infografika przedstawiająca nadciągające dodatki.

Darmowe rozszerzenie wprowadzi tryb Showd0wn. Będzie to rozgrywka wieloosobowa skupiająca na rywalizacji i podzielona na 3 tryby gry. Ponadto kilka aktywności z tytułu otrzyma funkcjonalność online. Mowa tutaj o wyścigach eKart, dronach i motocross. Gracze będę mogli rywalizować ze sobą i ścigać w rankingach sieciowych. Do Watch Dogs 2 trafią również wydarzenia losowe, w których gracz będzie musiał hakować opancerzoną ciężarówkę, walcząc jednocześnie z jej wsparciem. 

Źródło: http://blog.ubi.com/watch-dogs-2-no-compromise-dlc-gets-content-showd0wn-now-free-update/

Tagi: