Tomek Alicki Tomek Alicki 28.03.2017 17:25
Jumanji. Dwayne Johnson pokazuje pierwsze materiały podczas CinemaConu
1232V

Jumanji. Dwayne Johnson pokazuje pierwsze materiały podczas CinemaConu

Pod koniec nocnego panelu Sony podczas CinemaConu Dwayne Johnson zaprezentował pierwsze materiały z Jumanji. Mamy nowy tytuł i streszczenie prezentowanych fragmentów. 

Jumanji to teraz Jumanji: Welcome to the Jungle. Obok kilku żartów i Jacka Blacka śpiewającego znany utwór z oryginału, Dwayne Johnson mówił też o spotkaniu Robina Williamsa kilka lat temu podczas CinemaConu. Williams powiedział wtedy, że nowe Jumanji będzie dużym, globalnym hołdem dla oryginału. 

Puszczony materiał zaczął się od czwórki licealistów siedzących w kozie. Nauczyciel kazał im posprzątać szkolną piwnicę, gdzie uczniowie znaleźli starą konsolę z grą Jumanji w środku. Każdy wybrał bohatera, rozpoczęli grę i wszyscy przenieśli się w środek dżungli. 

Nerd odkrywa, że ma mięśnie i posturę Dwayne'a Johnsona, a popularna dziewczyna jest wyraźnie zawiedziona swoim nowym wcieleniem w postaci Jacka Blacka. Większość humoru będzie brała się więc z faktu, że The Rock gra chłopaka, który raczej nie wstaje od komputera, a Black licealistkę. W materiale pojawia się też wyjaśnienie dla niewielkiej afery wokół Jumanji, ubrania Karen Gillan

Film reżyseruje Jake Kasdan, a premierę zapowiedziano na 21 grudnia 2017. 

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jumanji-sony-shows-crowd-pleasing-first-footage-at-cinemacon-988914

Tagi: Dwayne Johnson jumanji Robin Williams Sony