Daniel Stroński Daniel Stroński 28.03.2017 10:36
Mafia 3. Wersja demo pojawiła się w PS Store
1384V

Mafia 3. Wersja demo pojawiła się w PS Store

Mafia 3 wywołała wiele kontrowersji i ostatecznie nie wyszła tak dobra, jakby oczekiwali tego fani. Jeśli ciekawi Was rozgrywka przygód Lincolna Claya, w PS Store pojawiła się wersja demonstracyjna gry.

Mafia 3 nie sprostało kultowym poprzedniczkom, przedstawiając mdłą i nijaką (choć piękną pod względem oprawy) opowieść przejmowania miasta przez weterana wojennego. Włoscy mafiozi byli naszymi przeciwnikami, zaś my kierowaliśmy zlepkiem różnych mniejszości, które nie żyły ze sobą w zgodzie. Zawiódł przede wszystkim brak doświadczenia w tworzeniu sandboksów dewelopera, ale też masa pomniejszych błędów dawała się we znaki.

Nasza recenzja gry Mafia III

Jeśli jesteście ciekawi nowej Mafii, ale nie macie od kogo pożyczyć gry i nie chcecie wydawać pieniędzy w ciemno, do PS Store trafiła wersja demonstracyjna gry. Demo waży aż 26,3 GB i oddaje cały pierwszy akt gry za darmo, czyli wydarzenia pokazujące, jak główny bohater wkroczył na drogę zemsty. Zapisany stan gry będzie można przenieść do pełnej wersji gry. Wersję demonstracyjną znajdziecie pod tym adresem.

Przy okazji przypominamy, że dziś do sprzedaży trafiło rozszerzenie "Faster, Baby!", w którym Lincoln łączy siły z Roxy Laveau w nowej części miasta New Bordeaux - Sinclar Parish.

Mafia 3 - zwiastun wersji demonstracyjnej

 

Źródło: PlayStation Store

Tagi: 2K Games demo Hangar 13 mafia iii PlayStation 4 ps store wersja demonstracyjna