Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.03.2017 14:49
LEGO Worlds. Ktoś odtworzył oryginalne Metal Gear Solid
673V

LEGO Worlds. Ktoś odtworzył oryginalne Metal Gear Solid

Lego Worlds oferuje sporo swobody w budowaniu lokacji. Ktoś postanowił to wykorzystać i odtworzyć pierwsze lokacje z oryginalnego Metal Gear Solid.

Lego Worlds nie jest najbardziej udaną odsłoną serii. Autor naszej recenzji docenił możliwości w budowaniu konstrukcji, czy piękny świat gry zbudowany w całości z klocków Lego. Narzekał jednak na to, że gra szybko się nudzi z uwagi na dużą powtarzalność. W dobrym odbiorze gry przeszkodziły mu niewielkie błędy i mocno kulejąca segregacja klocków.

Lego Worlds - nasza recenzja

W Lego Worlds można zbudować wiele fajnych konstrukcji czy nawet miejsc. Świadczy o tym poniższe wideo z kanału Bearly Legal, na którym widać jak wspomniany użytkownik odtworzył dwie pierwsze lokacje z klasyka jakim jest Metal Gear Solid. Zobaczymy więc lokacje Dock i Hangar. Wideo zaczyna się podobnie jak sama gra - od wpłynięcia Snake'a do bazy. W następnej kolejności zobaczymy nawet Hind-D stojącego na lądowisku. Wszystko to przy akompaniamencie utworów znanych z serii - przede wszystkim The Best is Yet to Come.

Wideo przedstawiające początek Metal Gear Solid odtworzony w Lego Words.

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/BearlyRegal

Tagi: lego worlds Traveller Traveller's Tales Warner Bros. Interactive