Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.03.2017 18:28
Minecraft. Gra pozwoli na podniebne wyścigi
652V

Minecraft. Gra pozwoli na podniebne wyścigi

Jesteście fanami Minecrafta? Konsolowa wersja gry otrzyma jutro darmową minigrę, która pozwoli wzbić się w powietrze za pomocą skrzydeł i rywalizować z innymi graczami.

Minecraft dostało pod koniec zeszłego roku świąteczną aktualizację wprowadzającą skrzydła Elytra. Studio Mojang udostępni jutro specjalne minigry pozwalające na wzięcie udziału w powietrznych wyścigach z innymi graczami.

Aktualizacja konsolowego Minecrafta dodaje skrzydeł... dosłownie

Minecraft dostanie 28 marca aktualizację wprowadzającą do tytułu minigrę o nazwie "Glide".Darmowa minigra skupi się na wykorzystaniu skrzydeł Elytra. Zakładając je będziemy mogli wziąć udział w wyzwaniach czasowych oraz wyścigach, polegających na przeleceniu przez jak największa ilość obręczy. W zabawie będzie mogło wziąć udział maksymalnie 16 graczy. W przyszłości twórcy udostępnią specjalne trasy do tej wariacji zabawy. Tory będą udostępniane w formie DLC.

Minecraft to spektakularny fenomen, który niedawno przekroczył ponad 120 milionów sprzedanych sztuk. Produkcja cieszy się gigantyczną popularnością i co miesiąc bawi się przy niej 55 milionów użytkowników z całego świata.

Minecraft. Zwiastun prezentujący minigrę "Glide

Źródło: YouTube (TeamMojang)

Tagi: 4j studios Microsoft Game Studios Minecraft playstation 4 wideo