Z jakim tytułem spędziłeś najwięcej czasu? Ile masz kupionych gier? Sony rozsyła ciekawe statystyki

News
3776V
Z jakim tytułem spędziłeś najwięcej czasu? Ile masz kupionych gier? Sony rozsyła ciekawe statystyki
Musiol | 23.03.2017, 23:48

PlayStation 3 i PlayStation Network świętują 10 urodziny w Europie. Z tej okazji, Sony przygotowało nie tylko promocję w swoim sklepie, ale także postanowiło porozsyłać użytkownikom konsol PlayStation wyjątkowo ciekawe statystyki.

10 rocznica wprowadzenia do sprzedaży PlayStation 3 w Europie i jednoczesny start usługi PlayStation Network to idealny moment, by podsumować dokonania ludzi w ekosystemie PlayStation. Zwłaszcza gdy są w nim od praktycznie samego początku jak jest chociażby w moim przypadku. Sprawdźcie więc skrzynki mailowe na które zakładaliście konto PSN, bo czeka na was prawdopodobnie wiadomość z wieloma ciekawymi informacjami. O jakich mowa?

PlayStation 3 świętuje 10 lat w Europie

W moim przypadku kompletnie zaskoczony jestem, że w trakcie 10 lat, w grze online spędziłem tylko 419 godzin. Chociaż znacznie większym zaskoczeniem jest, że grą z którą spędziłem najwięcej czasu jest... martwe Destiny of Spirits z PS Vity w które grałem aż 924 godziny. No i dowiedziałem się też, że w cyfrowej bibliotece mam 668 gier, co jest wynikiem wyjątkowo wysokim. Ciekaw jestem, jak to prezentowałoby się bez tytułów z PS Plus.

Jeśli dostaliście podobną wiadomość, to możecie pochwalić się którymiś z ciekawostek przysłanych przez Sony.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych