Daniel Stroński Daniel Stroński 22.03.2017 18:15
Ghostbusters: Now Hiring nieoczekiwanie ląduje na PlayStation VR
440V

Ghostbusters: Now Hiring nieoczekiwanie ląduje na PlayStation VR

Ghostbusters: Now Hiring wyskoczyło znienacka i wsparło bibliotekę gier na PS VR. Macie gogle wirtualnej rzeczywistości? No, to kogo wezwiecie?

Ghostbusters: Now Hiring przeznaczone goglom PlayStation VR bez zapowiedzi pojawiło się w PlayStation Store i pozwala poczuć się Pogromcą duchów w wirtualnej rzeczywistości. Nie pomylcie tylko tego tytułu z wydanym rok temu Ghostbusters, czyli co-opowym twin-stick shooterem na PS4, który okazał się zupełną klapą.

Pogromcy Duchów bez duszy - gra Ghostbusters zbiera słabe recenzje

Ghostbusters: Now Hiring przygotował VR-owy oddział Sony Pictures i na razie do amerykańskiego PS Store trafiła pierwsza część pt. Firehouse. Wcielamy się tam w nowego Pogromcę, który musi złapać uciekającego Slimera. Według doniesień od pierwszych nabywców, ta gra-doświadczenie to zabawa na 10 minut i kończy się scenką mającą zachęcić do czekania na kontynuację.

Co ciekawe, w rozmowie z serwisem io9, Jake Zim z Sony Pictures przyznał, że nie wiedzą jeszcze, czy dołożą kolejne odcinki:

Wypuściliśmy pierwszy rozdział. Jeśli ludziom się spodoba, może wypuścimy drugi i tak dalej. Marka Ghostbusters jest wystarczająco duża, by pokazać masę różnych miejsc.

Ghostbusters: Now Hiring wyceniono ją na $6.99 (~27 zł) i waży 1,9 GB. Na razie produkcja nie jest dostępna w europejskim PS Store. Poniżej przedstawiamy zwiastun.

Ghostbusters: Now Hiring - zwiastun

 

Źródło: YouTube (Ghostbusters News), io9.gizmodo.com

Tagi: Ghostbusters: Now Hiring playstation 4 playstation vr wideo