Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2017 20:23
Chwalcie Słońce z nową figurką z Dark Souls!
1875V

Chwalcie Słońce z nową figurką z Dark Souls!

First 4 Figures przedstawia nową figurkę reprezentującą jedną z najbardziej ikonicznych postaci z serii Dark Souls. Kolekcjonerzy szykujcie gotówkę, bo jak zwykle nie jest to tani gadżet.

Solaire of Astora to jedna z najpopularniejszych postaci w serii Dark Souls. Bohater i jego gest chwalący słońce przeszedł do internetowej popkultury, stając się jednocześnie ikoną pierwszego Dark Souls. Firma First 4 Figures przygotował aż 4 wariacje tego bohatera tworząc bardzo szczegółową figurkę.

Bloodborne. Prime 1 Studio przedstawia piękną figurkę Lady Marii

Figurka Solaire of Astora będzie dostępna w 4 różnych wariantach. Figurki zadebiutują na rynku w 4 kwartale tego roku i kupicie je w tym miejscu.

Regular Edition będzie przedstawiała Solaire w trakcie wykonywania gestu chwalącego słońce. Będzie też najtańsza i kupicie ją już za $294.99

The Praise the Sun Edition. Figurka w tej wersji będzie posiadała podświetlane diody LED oraz podstawkę imitującą efekt przyzywania towarzysza z gry. Ta edycja będzie dostępna w pre-orderach tylko do 24 marca. Względem zwykłej edycji figurka posiada dodatkowo miecz. 

The Exclusive Edition. To podstawowa wersja figurki wzbogacona o miecz oraz tarczę i kilka innych akcesoriów. Zamówienia na nią są przyjmowane do 4 kwietnia.

Jolly Cooperation Super Combo to ostatnia i najdroższa opcja do zamówienia. W tym pakiecie dostaniecie aż dwie figurki. Jedną w edycji Exclusive drugą w wariancie The Praise the Sun. Pakiet został wyceniony na $639.99

W galerii zapoznacie się z kilkoma obrazkami prezentującymi lepiej figurki. Twórcy udostępnili również materiał wideo prezentujący proces powstawania tego dzieła. Ceny nie należą do niskich, ale na pewno nie jeden fan Dark Souls zdecyduje się na zakup.

Dark Souls - First 4 Figures przedstawia proces powstania figurki

 

Źródło: http://www.first4figures.com/groups/solaire-of-astora.html

Tagi: Dark Souls figurka First 4 figures From Software Namco-Bandai Games obrazki wideo