Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2017 19:02
Get Even. Potęga muzyki ukazana na nowym zwiastunie
846V

Get Even. Potęga muzyki ukazana na nowym zwiastunie

Get Even to bardzo ciekawie zapowiadająca się produkcja z Polski. Jest to FPS, który zamiast na akcje stawia mocno na budowanie klimatu i atmosfery. Dzisiejszy materiał przedstawia rolę muzyki

Get Even to produkcja osób, które pracowały swego czasu nad Painkiller: Hell and Damnation. Twórcy pragną dostarczyć mocny thriller psychologiczny i w swoim dziele stawiają na eksplorację oraz budowanie ciężkiej atmosfery. Producent The Farm 51 przywiązuje wielką uwagę do muzyki i jej wpływu na rozgrywkę.

Get Even ma nami wstrząsnąć

Get Even przedstawia nam moc muzyki na nowym materiale wideo. Twórcy mocno skupiają się na tym elemencie rozgrywki i opowiadają o jej roli w grze. Przestrzenny dźwięk 3D ma sprawić, że podczas zabawy poczujemy się, jakbyśmy zostali autentycznie przeniesieni do świata z gry. Muzyka ma również dynamicznie wpływać na nasze nastroje i zapewnić istny emocjonalny rollercoaster.

Get Even pozwoli nam wcielić się w dwie postacie. Głównym bohaterem będzie niejaki Black specjalizujący się w tuszowaniu niewygodnych informacji. Drugim protagonistą ma być jego rywal, o którym na razie nic nie wiadomo. Gra ma stanowić wyjątkowe i nieprzewidywalne doświadczenie. Twórcy przywiązują uwagę do tego, aby osoba grająca czuła w odpowiednich momentach to samo co postać w grze. Premiera tytułu została zaplanowana na 26 maja tego roku.

Get Even. Moc muzyki na nowym materiale wideo

 

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco get even PlayStation 4 The Farm 51 wideo