Tomek Alicki Tomek Alicki 17.03.2017 14:56
Suicide Squad 2. Trwają negocjacje ze scenarzystą Tarzan: Legenda
470V

Suicide Squad 2. Trwają negocjacje ze scenarzystą Tarzan: Legenda

Nowości związane z aktualnym priorytetem Warner Bros. ciąg dalszy. Tym razem rozpoczęto negocjacje z Adamem Cozadem, scenarzystą Tarzan: Legenda

Ostatnio głośno zrobiło się o Suicide Squad 2. Słyszymy coraz więcej nazwisk i spekulacji, ale jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Wiemy jednak, że Warner Bros. pokłada bardzo duże nadzieje w sequelu, mocno zależy im na jego szybkiej realizacji i aktywnie poszukuje twórców pasujących do ich projektu. 

Nasza recenzja Legionu samobójców

Potwierdzony został również brak Davida Ayera w drugiej części Legionu samobójcówAyer był odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię pierwszego filmu. Teraz zajmuje się jednak Gotham City Sirens, wspólnie z Margot Robbie skupiając się na żeńskiej części uniwersum DC

Aktualnie mówi się o negocjacjach z Adamem Cozadem, autorem scenariuszy do Tarzana: Legenda oraz Jacka Ryana: Teoria chaosu. Finansowy sukces zeszłorocznej premiery przyniósł mu trochę rozgłosu, co widać po zainteresowaniu Warner Bros.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe tempo roznoszących się o filmie informacji, niedługo możemy zacząć spodziewać się ostatecznych decyzji. Konkretna data premiery nie jest jeszcze znana. 

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/suicide-squad-2-lands-legend-tarzan-writer-986284

Tagi: suicide squad 2 Warner Bros.