Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.03.2017 12:11
Injustice 2 otrzyma mikrotransakcje
416V

Injustice 2 otrzyma mikrotransakcje

Injustice 2 to zbliżająca się gra od Netherrealm Studios. Dzisiaj mamy dla Was nowy zwiastun postaci Firestorm oraz informacje na temat waluty w grze.

Injustice 2 ma mieć wiele postaci do wyboru, przeważnie spośród tych, które pojawiały się na przestrzeni lat w komiksach ze stajni DC Comics. Ostatnio dowiedzieliśmy się o Firestormie. Nieco mniej znana postać, która zaczynała jako połączenie osobowości Ronniego Raymonda i Dr. Martina Steina. Dzisiaj możemy przyjrzeć się jego ruchom i atakom.

Injustice 2 będzie miało sporo opcji personalizacji bohaterów.

Injustice 2 zaoferuje szerokie spektrum możliwości w personalizacji bohaterów. Wcześniej pisaliśmy o ingerowaniu w ich statystyki, a dzisiaj dowiedzieliśmy się o nowej walucie, która umożliwi nam zmienianie ich wyglądu. Mowa o walucie, która nazywać się będzie Source Crystal. Jak mówią sami twórcy nie będzie można wykorzystywać jej do zdobywania przewagi podczas rozgrywki.

W Injustice 2 wykorzystamy Source Crystal - specjalną walutę która pozwoli na dokonywanie kosmetycznych zmian w wyglądzie naszych bohaterów. Pozwoli ona też na połączenie obu zbroi, z czego jedna ma gorsze statystyki, ale lepiej wygląda. Możemy w ten sposób zbroję z lepszymi statystykami połączyć ze słabszą, ale ładniejszą zbroją i w ten sposób dostaniemy fajną i dobrą zbroję w jednym. Dzięki walucie wpłyniemy też na kolor zbroi i osprzętu naszych bohaterów. Do wyboru ma być cała paleta, więc możliwości będzie tyle ile pomysłów.

Injustice 2 będzie miało wewnętrzną walutą jaką jest Source Crystal, która wpłynie na wygląd naszych bohaterów, ale oprócz tego pozwoli na zaoszczędzenie czasu. Jeśli zdobędziemy poziom 20. jedną postacią, będziemy mogli douczyć inną postać do tego samego poziomu - oczywiście za odpowiednią wartość wewnętrznej waluty.

Wspomnianą walutę dla Injustice 2 nabędziemy w PlayStation Store. Będzie można wykorzystać ją jedynie dla zmienienia wyglądu oraz zaoszczędzenia czasu. Nie będzie ona wpływać na postęp w grze i nie będzie dawać przewagi w stosunku do graczy nie korzystających z tej waluty.

Injustice 2 pojawi się 16 maja 2017 roku. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zwiastuna postaci Firestorm, który nie był dostępny wraz z jej zapowiedzią.

Injustice 2 na zwiastunie przedstawiającym Firestorma.

 

Źródło: https://community.wbgames.com/t5/Official-Announcements/Introducing-Source-Crystals-for-Injustice-2/m-p/1452873

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios Warner Bros. Interactive