Daniel Stroński Daniel Stroński 15.03.2017 19:46
Mass Effect Andromeda. Tak wygląda kreator postaci
1032V

Mass Effect Andromeda. Tak wygląda kreator postaci

Mass Effect Andromeda ujawniło ostatnio aż 45 minut samego początku rozgrywki, ale każda przygoda zaczyna się od stworzenia postaci. Oto jakie możliwości daje BioWare w kreatorze postaci.

Mass Effect Andromeda jako gra RPG pozwoli graczom kształtować rozgrywkę poprzez nieoczywiste wybory, ale nasz wpływ na przedstawioną opowieść zacznie się jeszcze zanim postawimy pierwsze kroki w butach jednego z rodzeństwa Ryder. Wszystko ma początek w kreatorze postaci.

Pierwsze 45 minut rozgrywki z Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda, do czego już przyzwyczaiło nas studio BioWare, rozpocznie się od stworzenia postaci. Oczywiście możemy wziąć tę standardową i od razu zacząć zabawę, ale to w końcu ktoś, kim będziemy sterować przez kolejne kilkadziesiąt godzin, więc chciałoby się stworzyć postać jedyną w swoim rodzaju, pasującą do własnych upodobań. Do Sieci trafił materiał pokazujący możliwości kreatora z gry.

Od koloru skóry, przez wysokość brwi i długość nosa, po blizny, tatuaże oraz rozmaite opcje makijażu - BioWare daje standardową liczbę opcji, chociaż niezbyt wiele fryzur do wyboru pozostawia niedosyt po poprzedniej grze studia - Dragon Age: Inkwizycja. Wszystko to wieńczymy wyborem co do rodzaju przeszkolenia postaci (czyli klasy), imienia i historii poprzedniej trylogii (płci protagonisty). Co więcej, wybierzemy też jak będzie wyglądał nasz brat lub siostra i jest możliwość wyeksportowania swojej kreacji na serwery BioWare.

Mass Effect Andromeda - kreator postaci

 

Przypominamy, że chociaż w kampanii fabularnej skazani będziemy na człowieka z rodziny Ryder, w ujawnionym niedawno trybie wieloosobowym będziemy mogli wcielić się również w inne rasy, m. in. Asari, Krogan czy Salarian. Twórcy oddadzą obcych zarówno z naszej galaktyki, jak i Andromedy, ale będzie to zestaw ponad 25 z góry przygotowanych postaci pod różne style gry.. Razem z innymi graczami (do czterech osób) będziemy wykonywać specjalnie przygotowane w tym celu misje oraz walczyć z hordami potworów. Co ciekawe, postęp w multiplayerze przełoży się na rozmaite nagrody w singlu, więc warto wypróbować zabawę po Sieci.

Europejska premiera Mass Effect Andromeda planowana jest na przyszły tydzień, 23 marca.

Źródło: YouTube (Skill Up)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda wideo