Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.03.2017 09:21
Battlezone wzbogacone o nową zawartość
437V

Battlezone wzbogacone o nową zawartość

Battlezone otrzymało nową, darmową aktualizację. Dzięki niej dostaniemy sporo nowych atrakcji - jak choćby nowe poziomy trudności.

Battlezone pojawiło się już w październiku ubiegłego roku, ale twórcy do dzisiaj nie przestają raczyć nas darmowymi aktualizacjami, które nie tylko naprawiają błędy, ale dodają również nową zawartość. Nie inaczej jest tym razem - dostaniemy nowe poziomy trudności, wyzwania jak i bronie oraz mapy.

Dowiedz się więcej o Battlezone z naszej bazy gier.

Battlezone w swojej nowej aktualizacji dostał nowe poziomy trudności. Pojawia się łatwiejszy - coś z czego ucieszą się gracze mający trudności z ukończeniem. Jednak nie zabraknie też czegoś trudniejszego dla ekspertów, którym dotychczasowa gra okazała się niewystarczająca. Co więcej, dodatkowy, trudniejszy poziom pojawił się razem z odpowiednim trofeum.

W Battlezone pojawią się jeszcze inne nowości. Nie zabraknie nowych map (twórcy podpowiadają że nowe obszary znajdziemy "blisko końca") czy uzbrojenia. Pojawi się nowy przeciwnik w postaci odrzutowca. Z tej okazji dodano nową broń, która pomoże w walce z nim. Twórcy w poście na blogu PlayStation przypomnieli też o trybie retro, który obecny jest w grze od grudnia.

Fragment rozgrywki z Battlezone

 

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/03/14/battlezone-climb-back-into-your-cobra-tank-with-new-update/

Tagi: Battlezone playstation 4 Rebellion