Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.03.2017 20:15
Mass Effect Andromeda. Pierwsze 45 minut gry
986V

Mass Effect Andromeda. Pierwsze 45 minut gry

Mass Effect Andromeda zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. Jeśli jednak jesteście zbyt niecierpliwi i zżera Was ciekawość jak wygląda początek przygody, to najnowszy materiał wideo prezentuje pierwsze 45 minut z gry.

Mass Effect Andromeda odsłania wszystkie karty. Ostatni materiał dokładnie przybliżył nam zasady działania rozbudowanego trybu wieloosobowego. Poznaliśmy też Dracka, przedstawiciela rasy Krogan, który zasili naszą drużynę i wspomoże głównego bohatera w podróży. Teraz przyszła pora na solidny fragment nagrany bezpośrednio z kampanii fabularnej. Ostrzegamy przed spoilerami z historii gry!

Mass Effect Andromeda. Wydawca prezentuje tryb wieloosobowy i nowego członka załogi z rasy Krogan

Mass Effect Andromeda jest już tuż za rogiem. Wielka przygoda rozpocznie się 23 marca. Electronic Arts codziennie przedstawia nam nowe elementy ze swojej wielkiej gry i prezentuje członków załogi, z którymi przyjdzie nam współpracować. Najnowsze dzieło BioWare mierzy naprawdę wysoko. Tytuł zaoferuje ponad 100 planet do zbadania. Nie odwiedzimy każdej z nich, ale wylądujemy na powierzchni wielu bogatych ekosystemów obcych światów. Twórcy przygotowali emocjonującą historię z największą ilością linijek dialogowych w historii całej serii. Dla wielbicieli rozgrywki sieciowej przewidziano z kolei rozbudowany tryb wieloosobowy, który będzie przeplatał się z rozgrywką dla pojedynczego gracza. Warto też wspomnieć o tym, że tworząc Mass Effect Andromeda, BioWare wzorowało się na największych hitach branży, w tym i rodzimym Wiedźminie 3. Będzie to największa gra studia i nowy początek dla całego uniwersum Mass Effect

Jeśli znacie poprzednie odsłony i jesteście ich fanami, to nie trzeba namawiać Was do zakupu. Jeśli jednak trapią Was pewne obawy i nie czujecie się przekonani do najnowszego dzieła BioWare, to najnowszy materiał powinien pomóc w podjęciu decyzji. Nagranie wideo prezentuje pierwsze 45 minut przygody. Możemy więc bezpośrednio przyjrzeć się temu jak rozpoczyna się historia kolonizacji galaktyki Andromedy. Warto też rzucić okiem na to jak wygląda rozgrywka z ostatecznej wersji gry, która już za tydzień zadebiutuje na rynkach europejskich. Ostrzegam ponownie przed spoilerami.

Mass Effect Andromeda. Pierwsze 45 minut z kampanii jednoosobowej

 

Źródło: YouTube (GameSpot)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda PlayStation 4 wideo