Daniel Stroński Daniel Stroński 14.03.2017 10:40
Gran Turismo Sport. Wyciekły nagrania rozgrywki na PS4 Pro
1369V

Gran Turismo Sport. Wyciekły nagrania rozgrywki na PS4 Pro

Gran Turismo Sport niedługo będzie dostępne dla wybranych w zamkniętej becie, ale niektórzy mają dostęp do tej wersji już teraz - i zdołali nagrać rozgrywkę z PS4 Pro.

Gran Turismo Sport jeszcze w tym tygodniu zostanie pokazane wybranym graczom w zamkniętych testach wersji beta, których pierwsza faza została zapowiedziana na 17 marca. Są jednak osoby, które miały okazję przetestować wczesną wersję gry od Polyphony Digital nieco wcześniej i do Sieci trafiło nagranie z PlayStation 4 Pro.

Więcej o Gran Turismo Sport w naszej bazie gier

Gran Turismo Sport na PS4 Pro i z trybem Boost nie poczujemy w całej okazałości na materiałach kręconych kamerą, lecz daje to jakiś wgląd w oprawę gry. Niestety, nawet na nagraniu tej jakości słychać, że wcześniejsze zarzuty na temat warstwy audio, a konkretnie pracy silnika, nie zostały wysłuchane.

Pierwsze nagranie przedstawia menusy, włącznie z wyborem tras i pory dnia przejazdu. Pokazano również kilka aut oraz ekran ładowania, który z bliska przedstawia wybrany samochód. Szczególnie pięknie prezentuje się gra światła - cienie i odbijające się na drodze promienie słoneczne robią wrażenie. Wszystko to na torze Nürburgring Nordschleife.

Gran Turismo Sport - wyciek rozgrywki

Kolejny materiał przedstawia Audi R8 z widokiem zza kierownicy na torze Willow Springs International Raceway - Big Willow. Tym razem wybrano wyścig składający się z dwóch okrążeń.

Gran Turismo Sport - Audi R8

Przypominamy, że Gran Turismo Sport to nadchodząca odsłona kultowej już serii wyścigów z konsol Sony, która jest bardziej po stronie symulacji jazdy aniżeli uproszczonej kontroli nad samochodem. Warto więc zaopatrzyć się w kierownicę, fotel i resztę elementów stanowiska prawdziwego fana gier wyścigowych, chociaż w przypadku tej części symulacja wejdzie na nowy poziom - gra wesprze gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Czy twórcy nauczą się na błędach Drivecluba VR, gdzie znacznie obcięto zawartość rozgrywki na rzecz zabawy w goglach? Jeśli mówimy o symulatorach, nie powinno tu być miejsca na żadne ustępstwa.

Gran Turismo Sport ma zadebiutować jeszcze w tym roku, choć na razie nie znamy konkretów na temat dokładnej daty premiera.

Źródło: YouTube (TopMasterRacing)

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment