Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2017 21:02
Uncharted 4 dostanie wkrótce darmowe nowości do trybu wieloosobowego
854V

Uncharted 4 dostanie wkrótce darmowe nowości do trybu wieloosobowego

Uncharted 4: Kres Złodzieja nadal jest rozwijane. Naughty Dog szykuje kolejną zawartość, która jest już prawie gotowa i trafi niedługo do trybów wieloosobowych.

Uncharted 4: Kres Złodzieja to nie tylko filmowa i widowiskowa przygoda dla jednego gracza. To również tryb wieloosobowy, który cieszy się sporą popularnością wśród fanów serii. Twórcy przed premierą gry pochwalili się planem rozwoju produkcji przez kolejne miesiące od jej debiutu. Powoli zbliżamy się do ostatniego etapu zaprezentowanego swego czasu na infografice, która obejmowała rok bezpłatnych rozszerzeń. 

Uncharted 4 i zniżki w trybie wieloosobowym

Uncharted 4: Kres Złodzieja doczeka się niedługo wiosennej aktualizacji. Twórcy podzielą się pierwszymi detalami na temat planowanych nowości już niedługo. W tym tygodniu, 15 marca, w środę odbędzie się stream za pośrednictwem serwisu Twitch. Audycja rozpocznie się o godzinie 19 czasu polskiego. Naughty Dog potwierdziło, że przedstawi nową zawartość. Mowa tu między innymi o nowych broniach i przedmiotach.

Nie znamy więcej szczegółów. Trudno spodziewać się znaczącej aktualizacji na miarę tej wprowadzającej tryb kooperacyjnego przetrwania, ale fani nie powinni narzekać. Zawartość, która zostanie ujawniona w środę będzie dostępna nieodpłatnie dla wszystkich graczy.

Poniżej dla przypomnienia zwiastun prezentujący tryb wieloosobowej kooperacji.

Uncharted 4: Kres Złodzieja. Zwiastun trybu przetrwania

 

Źródło: https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_4_multiplayer_dlc_preview_set_for_march_15

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja