Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.03.2017 16:44
Mass Effect Andromeda i kolekcjonerska zawartość oficjalnego poradnika
461V

Mass Effect Andromeda i kolekcjonerska zawartość oficjalnego poradnika

Mass Effect Andromeda otrzyma oficjalny poradnik do gry prosto od Prima Games. Teraz możemy się dowiedzieć, co dostaniemy w każdej z wersji takiego poradnika.

Mass Effect Andromeda jako wielka gra RPG oferować będzie masę różnych aktywności. Poczynając od misji fabularnych i tych dodatkowych, aż po wybory w trakcie dialogów - wszystko to ma ukształtować historię w wyjątkowy sposób. Ludzie z Prima Games w swoim poradniku powiedzą o tym jak te wszystkie elementy wpłyną na naszą grę.

Mass Effect Andromeda w naszej bazie gier.

Mass Effect Andromeda dostanie oficjalny poradnik od Prima Games, który pojawi się w trzech różnych wydaniach. Pierwsza z nich to oczywiście podstawowa. Warto jednak powiedzieć kilka rzeczy o zawartości stron. Znajdziemy tam opis wszystkich zadań i kolejność w jakich najlepiej je wykonywać. Twórcy poradnika poinformują nas jakie zagrożenia czekają w każdej z nich i jak sobie z nimi radzić.

Mass Effect Andromeda to gra mocno opierająca się na eksploracji i walce. Również ten temat zostanie poruszony w poradniku. Dowiemy się jakich profilów używać podczas walki, a ponadto w poradniku znajdziemy mapy z informacjami o danych lokacjach i tym co w nich znajdziemy. Nie zabraknie też rad odnośnie stosowanych taktyk i tworzenia składów.

Mass Effect Andromeda oferuje szeroki wachlarz uzbrojenia i umiejętności - oczywiście objaśnienia tego wszystkiego również nie mogło zabraknąć. Oprócz tego znajdziemy w nim informacje na temat map gry sieciowej i porady odnośnie zachowań w tym trybie. W poradniku znajdziemy wszystko to, plus opis każdego przedmiotu i wszystkiego co pojawia się w grze.

Kolekcjonerska edycja poradnika do Mass Effect Andromeda będzie zawierać dodatkową zawartość, którą pobierzemy po wpisaniu kodu. Znajdą się tam ulepszenia dla postaci w trybie wieloosobowym oraz lepsze uzbrojenie. Będą też materiały zza kulis, czyli wywiady z twórcami i zapisy z produkcji. Wydanie to będzie się też odróżniać wyjątkową okładką, której pozostałe wydania mieć nie będą.

Na koniec pozostaje poradnik do Mass Effect Andromeda w wydaniu The Pathfinder Edition: Exclusive Collectibles. W zestawie tym oprócz poradnika w oprawie premium (tylko dla tej edycji) dostaniemy również plecak z dwoma kieszeniami. Zmieścimy w nim 15-calowego laptopa. Tutaj również przewidziane są dodatki z mniejszego zestawu, które pobierzemy za pośrednictwem kodu, ale ponadto znajdziemy kopertę z wyjątkową zawartością - w niej znajdziemy list powitalny i mapę całej galaktyki. W zestawie ponadto jest 32 stronicowy dziennik mający pomóc w podróży.

Ceny zestawów są różne, w zależności od sklepu w którym chcielibyśmy złożyć zamówienie. Jednak cena podstawowego poradnika to 9.99$. Ta druga kosztuje o 30$ więcej, a trzecia to koszt 129.99$. W przeliczeniu obecnie daje to kolejno ~41zł, około 164zł i jakieś 530zł za najbardziej dopakowaną edycję.

Premiera Mass Effect Andromeda zapowiedziana jest na datę 23 marca 2017 roku.

Źródło: https://www.primagames.com/games/mass-effect-andromeda/official-strategy/sneak-peek-inside-mass-effect-andromeda-official-strategy-walkthrough-guides

Tagi: