Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.03.2017 18:27
Sonic Mania na nowym materiale
510V

Sonic Mania na nowym materiale

Sonic Mania to jedna z dwóch propozycji ponaddźwiękowego jeża na ten rok. SEGA planuje w tym roku wydać aż dwie produkcje ze swoją maskotką i zadowolić w ten sposób wszystkich fanów tego kultowego bohatera.

Sonic Mania to wielki powrót do korzeni. Gra będzie utrzymana w klasycznej formie zarówno pod względem wizualnym jak i rozgrywki. Formuła będzie wierna temu co mogliśmy widzieć w grach z systemu Sega Genesis. Sonic powróci więc w dwuwymiarowej i niesamowicie szybkiej platformówce 2D.

Sonic Mania - edycja kolekcjonerska wraz z humorystycznym zwiastunem

Sonic Mania to idealny prezent dla wszystkich miłośników tego bohatera. Jeśli pamiętacie jego początki i graliście w pierwsze gry traktujące o jego przygodach, to łezka zakręci się Wam w oku na widok nowych materiałów. Tytuł zaoferuje zlepek poziomów z poprzednich gier oraz kilka zremiksowanych i zmienionych etapów. Sonic Mania zadebiutuje na tegoroczną wiosnę i będzie dostępne również w edycji kolekcjonerskiej. W drugiej połowie roku dostaniemy z kolei bardziej nowoczesną grę traktującą o tym bohaterze. Project Sonic 2017 nie ma jeszcze tytułu, ale będzie utrzymany w bardziej współczesnej formie. Sega pragnie w ten sposób zadowolić dwie grupy fanów niebieskiego jeża. Poniżej zapoznacie się z etapem pochodzącym z oryginalnego Sonic The Hedgehog.

Sonic Mania - rozgrywka z Green Hill Zone Act 2

 

 

Źródło: YouTube (Sonic the Hedgehog)

Tagi: Sega sonic mania wideo