Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.03.2017 17:25
Tera. Popularne MMORPG trafi na PlayStation 4
756V

Tera. Popularne MMORPG trafi na PlayStation 4

Tera to skrót od The Exiled Realm of Arborea. Jest to bardzo popularna gra z gatunku MMORPG, która zadebiutowała na komputerach klasy PC w roku 2012. Teraz tytuł trafi na PlayStation 4.

Tera zostanie przeniesione na PlayStation 4. Wydawca En Masse Entertainment ogłosił, że tytuł stworzony przez producenta Bluehole Studio zostanie przystosowany do działania na PlayStation 4. Tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku i podobnie jak oryginalna wersja będzie dostępny nieodpłatnie w formie dystrybucji Free-to-Play. 

Więcej o Tera przeczytasz w naszej bazie gier

Tera doczeka się zmian w interfejsie i sterowaniu, aby rozgrywka za pomocą pada była intuicyjna i przyjemna. Twórcy ogłosili również beta testy, do których zapiszecie się w tym oto miejscu. W najbliższych miesiącach dostaniemy więcej szczegółów odnośnie testów oraz dokładną datę premiery. Wydawca opublikował nowy zwiastun z okazji ogłoszenia wersji konsolowej. 

Tera jest standardowym przedstawicielem gatunku MMORPG. Świat przemierzamy z perspektywy trzeciej osoby. Produkcja zrzesza wokół siebie tysiące graczy i poza wspólnym wykonywaniem zadań oferuje chociażby rozbudowane tryby PvP. Twórcy zamierzają dostarczyć pełnoprawne doświadczenie znane z PC i w przypadku portu nie pójdą na żadne kompromisy. Jedyną znaczącą różnicą ma być przemodelowany schemat sterowania oraz interfejs. Tytuł będzie kolejnym darmowym przedstawicielem gatunku dostępnym na PlayStation 4 i na pewno znajdzie niejednego zwolennika.

Tera - zwiastun konsolowej wersji gry

 

Źródło: http://tera.enmasse.com

Tagi: beta bluehole studio En Masse Entertainment TERA wideo